Losowa
galeria zdjęć 
 
Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2015-2016
Aktualności
|< < 1 z 148 > >|
 

Lista dzieci przyjętych do grupy 3 latków
w roku szkolnym 2018/2019

  1. Koszczał Amelia
  2. Blażejewski Konrad
  3. Błaszczak Wiktoria
  4. Każmierczak Mikołaj
  5. Strzelecka Martyna
  6. Ulaszewska Izabela
  7. Asztemborska Amelia
  8. Oryl Zofia
  9. Kruszewska Maja
  10. Lisowski Józef
  11. Liszewski Filip
  12. Kowalska Hanna

 

Lista dzieci przyjętych do grupy 4 latków
w roku szkolnym 2018/2019

  1. Borek Dominik
  2. Sobierańska Natalia
  3. Cecelski Marcel
  4. Cecelska Nina
  5. Siedlecka Magdalena
  6. Przywitowski Antoni
  7. Jaworski Oskar
  8. Błaszczak Natalia
  9. Oleksiak Natalia
  10. Murawski Maciej
  11. Ulaszewska Elżbieta
  12. Szczygielski Patryk
  13. Siewiera Stanisław
  14. Stempkowska Zuzanna
  15. Peścinski Jakub
  16. Cecelski Bartosz
  17. Szydłowska Emilia
  18. Talarowska Anna
  19. Grodecka Oliwia
  20. Kraśniewski Stanisław
  21. Obrębska Adela
  22. Żydlewska Aleksandra
  23. Chmielewski Miłosz
  24. Jęczarek Wiktor
  25. Fiuk Fabian

 

Lista dzieci przyjętych do grupy 5 latków
w roku szkolnym 2018/2019

  1. Ankiewicz Lena
  2. Sugajski Wiktor
  3. Badaszewski Wiktor
  4. Karpiński Filip
  5. Sztengreber Łukasz
  6. Szawłowska Marcelina
  7. Czachorowska Agata
  8. Zajdzińska Wiktoria
  9. Chyczewski Filip
  10. Nastachowska Wiktoria
  11. Szałkowski Jakub
  12. Buczyński Jakub
  13. Gołębiewska Roksana
  14. Łukasiak Kacper
  15. Lisowska Zofia
  16. Klimek Oliwia
  17. Żółtowski Franciszek
  18. Szczechowicz Szymon
  19. Obrębski Stanisław
  20. Zakrzewska Aleksandra
  21. Redes Nikola

 

Lista dzieci przyjętych do grupy 6 latków
w roku szkolnym 2018/2019

  1. Ogrodowczyk Barbara
  2. Detnerska Daria
  3. Rogowicz Alan
  4. Kraśniewska Katarzyna
  5. Lampkowska Angelika
  6. Spychała Eunika
  7. Kryszczak Martyna
  8. Pydych Wiktor
  9. Tabarkiewicz Filip
  10. Ptaszek Miłosz
  11. Kruszewska Nikola
  12. Strzelecki Kacper
  13. Liszewski Bartosz
  14. Jaskulski Mateusz
  15. Oryl Franciszek
  16. Każmierczak Kacper
  17. Chmielewski Jan
  18. Jęczarek Damian
  19. Twarogowski Bartłomiej
  20. Zajdziński Kacper
  21. Chmielewska Agata
  22. Jaworska Marcelina
  23. Nowakowski Jakub
  24. Budka Zofia
  25. Leśniewski Alan
  26. Liszewska Zuzanna
  27. Osmańska Julia
  28. Czypińska Amelia
  29. JaroszewskiAleksander
  30. Szulecka Magdalena
  31. Prejs Nikola
  32. Filipek Michał
źródło: 2018-04-11 13:46, Aleksandra Szczesiak
publikacja: 2018-04-11 17:50, Waldemar Grabowski
AKTUALNOŚCI
Lista dzieci przyjętych do grup 3,4,5,6 latków
dodano: 2018-04-11 17:50
Konkurs Recytatorski "Kubuś Puchatek"
dodano: 2018-03-27 17:12

  21 marca 2018 r. odbyła się kolejna edycja Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków „KUBUŚ PUCHATEK”, który już od sześciu lat organizowany jest przez Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

Wycieczka do teatru
dodano: 2018-03-27 15:29

  W dniach 7 oraz 15 marca dzieci z grup „Smerfy” , „Jagódki” i "Misie" pod opieką wychowawców oraz rodziców uczestniczyły w bardzo wartościowej wycieczce do Teatru Dramatycznego w Płocku. 

II SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA
dodano: 2018-03-06 14:34

  27 lutego 2018 r. w bibliotece szkolnej odbył się II SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA.

Rekrutacja do Samorządowego Przedszkola w Bieżuniu
dodano: 2018-02-28 11:18

Pliki do pobrania:

Karnawał w świetlicy - bal z konkursami
dodano: 2018-02-20 11:30

Galeria zdjęć: 

Pasowanie na czytelnika
dodano: 2018-02-20 15:42

Witamy Cię w naszej bibliotece.
Staraj się czerpać z książek jak
najwięcej mądrości i radości.
Szanuj je, jak najbliższych sercu 
przyjaciół.

Regulamin korzystania z telefonów komórkowych oraz innych urządz
dodano: 2018-02-15 12:28

Plik do pobrania:

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar