Losowa
galeria zdjęć 
 
C:\TMP\POMARAŃCZOWY DZIEŃ w Przedszkolu (2018/2019)
Aktualności
< 1 z 500 >
Lista dzieci przyjętych do Samorządowego Przedszkola w Bieżuniu w roku 2021/2022

Lista ...

Grupa 3 latki

  1. Błażejewska Laura
  2. Budka Julia
  3. Czyżyk Zuzanna
  4. Filipski Bartosz
  5. Grodecka Julia
  6. Łubiński Seweryn
  7. Oryl Maria
  8. Pączkowska Oliwia
  9. Przywitowska Klara
  10. Ruszkowska Hanna
  11. Sarwiński Aleksander
  12. Skorupski Bartosz
  13. Świerczek Pola
  14. Warych Oliwier
  15. Wernik Oliwia
  16. Wrzosek Alicja
  17. Żbikowski Leon
  18. Żuchyńska Zofia

 

Grupa 4 latki

  1. Bielicka Magdalena
  2. Bobiński Michał
  3. Bukowski Konrad
  4. Chyczewski Jakub
  5. Czachorowska Joanna
  6. Fiuk Alan
  7. Jakowski Alan
  8. Kalman Zuzanna
  9. Kilar Stanisław Ignacy
  10. Kosiński Jakub
  11. Kowalska Lidia
  12. Majewska Iga
  13. Manelska Monika
  14. Manista Alicja
  15. Mieszczyński Filip
  16. Oleksiak Sara
  17. Pączkowska Julia
  18. Przyborowska Joanna
  19. Siennicki Antoni
  20. Sobierański Szymon
  21. Staniszewski Antoni
  22. Szczygielski Filip
  23. Ulaszewska Iga
  24. Wysocki Tomasz 

 

Grupa 5 latki

  1. Fafiński Dominik
  2. Król Nikola
  3. Kubińska Lena
  4. Lempek Aleksandra
  5. Leszczyńska Jagoda
  6. Lewandowska Amelia
  7. Łubińska Aurelia
  8. Perłowska Aleksandra
  9. Ruszkowski Marek
  10. Sadowska Julia
  11. Sokołowska Maja
  12. Szczygielska Amelia
  13. Szczygielski Igor
  14. Warych Iga

 

Grupa 6 latków

  1. Asztemborska Amelia
  2. Badaszewska Lena
  3. Błaszczak Wiktoria
  4. Błażejewski Konrad
  5. Gorgosz Amelia
  6. Jankowska Maria
  7. Jęczarek Aneta
  8. Karpiński Franciszek
  9. Kaźmierczak Mikołaj
  10. Klimek Jan
  11. Kruszewska Maja
  12. Laskowski Krystian
  13. Lemański Michał
  14. Lewandowska Zofia
  15. Lisowski Józef
  16. Liszewska Gabriela
  17. Liszewski Filip
  18. Lubaczewski Igor
  19. Majewski Filip
  20. Orłowska Alicja
  21. Oryl Zofia
  22. Piotrowska Lena
  23. Sarwińska Liliana
  24. Sienkowska Maria
  25. Siennicka Iga
  26. Skorupska Maja
  27. Staszewska Gabriela
  28. Stawicki Adrian
  29. Strzelecka Martyna
  30. Tabarkiewicz Antoni
  31. Wysocka Maja
źródło: 2021-04-09 12:00, Sekretariat
publikacja: 2021-04-14 19:20, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Pożegnanie lata

Pożegnanie lata na sportowo.

Trening z MISTRZEM!

Dzisiaj (28 września) uczniów klasy 2a odwiedzili: Magdalena Siemieńska i Mateusz Dobies.

Klasa Ia Sprzątanie Świata 2020

Klasa Ia Sprzątanie  Świata 

 

Narodowe Czytanie ,,Balladyny" Juliusza Słowackiego

   Uczennica klasy VIII a, Julia Jaskulska, podjęła wyzwanie skierowane do uczniów związane z akcją Narodowego Czytania ,, Balladyny" Juliusza Słowackiego.

Powiatowy Turniej Piłki Koszykowej

   W dniu 16 stycznia odbył się PowiatowyTurniej w Piłce Koszykowej w kategorii dziewcząt i chłopców kl.VII-VIII, którego organizatorem, jak co roku była nasza szkoła.

Bal karnawałowy w świetlicy

  Na kilka dni przed feriami zimowymi odbył się w świetlicy długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci bal karnawałowy z konkursami.

Szalona, pełna wrażeń nocka w szkole

  W nocy z 31 stycznia na 1 lutego uczniowie klasy V c wraz z wychowawczynią p. Dorotą Szkolmowską spędzili razem czas w szkole. Po przygotowaniu miejsc do spania i odpoczynku oraz ozdobieniu  klasy kolorowymi lampkami zapanowała miła, domowa atmosfera.

IV Szkolny Tydzień Czytania w Bibliotece

„Ddziadkowie czytają dzieciom – Poczytaj mi, babciu, poczytaj mi, dziadku!”

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar