Losowa
galeria zdjęć 
 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015
Aktualności
< 1 z 469 >
Europejski Dzień Sportu Szkolnego 2018r.

  W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 25 września 2018r. w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Sportu.

   Dzień rozpoczął się rozgrzewką oraz biegiem na boisku szkolnym. Cała impreza sportowa miała miejsce na hali sportowej z względu na nienajlepszą pogodę. Były gry i zabawy ruchowe w rytm muzyki, które dostarczyły uczniom wiele emocji. Jedną z wielu zabaw na wesoło była zabawa integracyjna z „Osiołkiem„ przeprowadzona przez uczennice klasy IIIb gimnazjum.

Całe wydarzenie miało na celu zaszczepienie miłości do sportu już od najmłodszych lat. Radość z tego dnia była wielka, a zabawa super mamy nadzieję, że aktywność ruchowa stanie się dla naszych dzieci nawykiem na całe życie.

źródło: 2018-10-08 10:58, Agnieszka Budzich, fot. Marek Nastachowski
publikacja: 2018-10-08 15:41, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Festyn z okazji Dnia Dziecka

  29 maja  w Samorządowej Szkole Podstawowej w Bieżuniu odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka.

Wycieczka Przedszkola do Happy Parku

 Po wielkich przygotowaniach, odprawach organizacyjnych, finansowych zabiegów Rada Rodziców Samorządowego Przedszkola wraz z Dyrekcją ZPO zdecydowało o gotowości wyjazdu wszystkich grup przedszkolnych do Happy Parku w Stróżewku nieopodal Płocka.

Światowy Dzień Zdrowia

  Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest 7 kwietnia z okazji rocznicy powstania WHO w 1948 roku.

Dzień Europejski

 Dnia 21.03.2013r. odbył się w naszej szkole Dzień Europejski. Uczniowie mieli w tym dniu okazję poznać historię tworzenia Unii Europejskiej oraz w formie zabawy bliżej przyjrzeć się specyfice krajów UE.

W Krainie Baśni i Bajek – przedstawienie karnawałowe klas III

   Dnia 24 stycznia 2013r. w Szkole Podstawowej w Bieżuniu odbyło się przedstawienie dla miłośników baśni i bajek, gdzie czas na chwilę się zatrzymał, a wyobraźnia dzieci mogła rozwinąć skrzydła. Do Magicznej Krainy Baśni i Bajek zaprosiliśmy dzieci z klas I i II wraz z opiekunami, dyrekcję ZPO oraz rodziców. 

Konkurs "Żyj smacznie i zdrowo"!

Klasa 2c Gimnazjum wraz z wychowawcą zgłosiła się do udziału w III edycji programu edukacyjnego marki WINIARY pod hasłem: "Żyj smacznie i zdrowo".

Jasełka 2012

21 grudnia w naszej szkole odbyły się Jasełka organizowana przez ks. Pawła Kułakowskiego, p. Agnieszkę Budzich oraz p. Marka Nastachowskiego.

Uroczysta gala wręczenia Nagrody im. Władysława Orkana

   

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar