Losowa
galeria zdjęć 
 
WOŚP 2014
Aktualności
< 280 z 500 >
DEBATA „W-F w naszej szkole”.

  Po raz kolejny Gimnazjum w Bieżuniu bierze udział w Ogólnopolskiej Akcji „W-f z klasą” przebiegającej pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Centrum Edukacji Obywatelskiej.

  Po zeszłorocznych działaniach udało się nam zdobyć CERTYFIKAT i uzyskać tytuł „Szkoły prowadzącej w-f z klasą”. W tym roku szkolnym ponownie podjęliśmy decyzję o udziale w III edycji programu. W związku z tym 5 listopada w naszym Gimnazjum odbyła się szkolna DEBATA na temat w-f w szkole. Celem jej było wspólne wypracowanie wniosków w dyskusji i wdrożenie ich do pracy w roku szkolnym 2015/2016 ,a wszystko po to ,by lekcje zachęcały i wyrabiały wśród młodzieży nawyki do podejmowania działań na rzecz własnego zdrowia i usprawniania się.

źródło: 2015-11-11 15:43, Beata Cimochowska
publikacja: 2015-11-16 13:50, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
"Leśne opowieści bardzo ważnej treści’"

9 listopada nasze przedszkole odwiedził teatr "Pomarańczowy Cylinder".

Debata: „Ja w mojej szkole”

  Psycholog szkolny wraz z wychowawcami zapraszają Uczniów, Nauczycieli i zainteresowanych Rodziców na debatę, która odbędzie się 21 grudnia b.r. (poniedziałek) o godz. 9:00 w sali gimnastycznej szkoły podstawowej.

Spotkania z Mistrzem

  W tegorocznej edycji „Spotkania z Mistrzem” w ZPO w Bieżuniu mieliśmy przyjemność i wielki zaszczyt gościć Mistrza Świata z Pekinu z 2015r i Wice Mistrza Olimpijskiego z Pekinu w 2008r. - dyskobola, mieszkańca naszego miasta Piotra Małachowskiego.

Dzień Patrona

  24 listopada 2015r społeczność gimnazjalna obchodziła Święto szkoły.

Święto Niepodległości w naszej szkole

  Dnia 10 listopada 2015 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony najważniejszemu polskiemu świętu narodowemu.

Uroczysty apel z okazji 97 rocznicy odzyskania niepodległości

Relacja z uroczystego apelu z okazji 97 rocznicy odzyskania niepodległości ...

Jesień

  Dnia 5 listopada w grupie międzyoddziałowej odbyły się zajęcia o tematyce jesiennej. Poprowadziły je panie z zaprzyjaźnionej Biblioteki publicznej.Aby zajęcia były atrakcyjniejsze panie wykorzystały środki audiowizualne.

DEBATA „W-F w naszej szkole”.

  Po raz kolejny Gimnazjum w Bieżuniu bierze udział w Ogólnopolskiej Akcji „W-f z klasą” przebiegającej pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar