Losowa
galeria zdjęć 
 
Przedszkolaki w bibliotece - 2015
Aktualności
< 228 z 500 >
Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016/2017

   Dnia 27 września zostały przeprowadzone w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone zostały kampanią wyborczą, w której kandydaci prezentowali swoje programy na plakatach umieszczonych na szkolnym korytarzu.

   Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie. W głosowaniu wzięło udział 128 uczniów, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 5 kandydatów. Wśród wszystkich głosów oddanych 6 było nieważnych. Komisja wyborcza w składzie: Liszewska Zuzanna IIIa, Olszewska Natalia IIIb, Melkowski Adam IIa, Wiśniewska Magdalena IIb, Witkowska Marta Ia, Ratka Paulina Ib wydawała karty do głosowania, każdemu z uczniów i czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania. Po zakończeniu głosowania dokonała obliczeń głosowania.
Nauczycielem organizującym i czuwającym nad prawidłowym przebiegiem wyborów była p. Justyna Ludwiczak opiekun Samorządu Uczniowskiego.
Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład samorządu na rok szkolny 2016/2017 weszły trzy osoby o największej liczbie głosów;
1. Sandra Boiwka kl. II b - Przewodnicząca Samorządu
2. Mateusz Dobies kl. II a - Zastępca
3. Patrycja Burzyńska kl. IIIa - Sekretarz
Opiekunem Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017 została p. Urszula Prądzyńska. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!.

źródło: 2016-09-28 10:48, Agnieszka Budzich, Marek Nastachowski
publikacja: 2016-10-03 15:25, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Dzień Patrona

  24 listopada 2015r społeczność gimnazjalna obchodziła Święto szkoły.

Święto Niepodległości w naszej szkole

  Dnia 10 listopada 2015 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony najważniejszemu polskiemu świętu narodowemu.

Uroczysty apel z okazji 97 rocznicy odzyskania niepodległości

Relacja z uroczystego apelu z okazji 97 rocznicy odzyskania niepodległości ...

Jesień

  Dnia 5 listopada w grupie międzyoddziałowej odbyły się zajęcia o tematyce jesiennej. Poprowadziły je panie z zaprzyjaźnionej Biblioteki publicznej.Aby zajęcia były atrakcyjniejsze panie wykorzystały środki audiowizualne.

DEBATA „W-F w naszej szkole”.

  Po raz kolejny Gimnazjum w Bieżuniu bierze udział w Ogólnopolskiej Akcji „W-f z klasą” przebiegającej pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Wycieczka do Płocka

  22 pażdziernika odbyła się wycieczka klasy Ib i Ic do Zakątka Odkrywców koło Płocka.

Sztafetowe Biegi Przełajowe w Siemiątkowie
27 października 2015r. w Siemiątkowie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dla gimnazjalistów ...
„Przedszkolaki w bibliotece”

  W ramach projektu „Czytam sobie w bibliotece” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Bieżuniu, dzieci z grup 5 latków –„Krasnoludki”, „Słoneczka”, Pszczółki” zostały zaproszone przez panią dyrektor Małgorzatę Kraśniewską do odwiedzenia biblioteki.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar