Losowa
galeria zdjęć 
 
2014 - Przywitanie Wiosny w SP
Aktualności
< 240 z 469 >
Jesień

  Dnia 5 listopada w grupie międzyoddziałowej odbyły się zajęcia o tematyce jesiennej. Poprowadziły je panie z zaprzyjaźnionej Biblioteki publicznej.Aby zajęcia były atrakcyjniejsze panie wykorzystały środki audiowizualne.

  Dzieci przypomniały sobie nazwy drzew leśnych, nazwy nasion służących jako pokarm zamieszkujących las zwierząt. Poznały smak jadalnych kasztanów. Następnie wykonały z kasztanów i żołędzi stworki. Do ich łączenia używały patyczków i plasteliny.

źródło: 2015-11-09 14:53, Bożena Szymańska
publikacja: 2015-11-18 17:28, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Narodowe Święto Niepodległości

 Z okazji 94 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia.  Uczniowie pod opieką p. Anny Gadomskiej, p. Anny Szymańskiej i p. Marka Nastachowskiego przygotowali program słowno - muzyczny, któremu towarzyszył pokaz multimedialny.

Halloween 2012

Każdego roku 31 października dzieci, m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii ogarnia szaleństwo zabawy. Przebierają się w kostiumy duchów, straszydeł, ulubionych postaci z kreskówek i odwiedzają domy sąsiadów witając ich okrzykiem ...

Wieczór Korczakowski w Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu

„Jestem,  nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, 
ale po to, abym ja działał i kochał.
Nie obowiązkiem  otoczenia, pomagać jest  mnie,
ale ja mam obowiązek, troszczenia się, o świat, o człowieka”

Janusz Korczak

Dzień Edukacji Narodowej

12 października w naszej szkole odbył się Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji zaprezentowaliśmy akademię, poświęconą naszym nauczycielom, w której dziękowaliśmy za wieloletni trud włożony w naszą edukacje oraz wychowanie. Recytowaliśmy piękne wiersze oraz wyśpiewaliśmy życzenia. Na naszą uroczystość przybył również Burmistrz Miasta i Gminy Bieżuń Andrzej Szymański.

Dzień Trzeźwości

W dniu 6 października na bieżuńskiej hali wraz z biegami "Złap Trzeźwość" oraz konkursem plastycznym rozpoczął się "V Dzień Trzeźwości". 

Wybory do Samorządu Uczniowskego

W dniu 17.09.2012 roku odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Wybierano zarząd i opiekuna. W wyborach wzięli udział wszyscy obecni tego dnia uczniowie.

Dzień chłopaka

Z okazji dnia chłopaka życzymy naszym wspaniałym chłopcom wszystkiego najlepszego.

Wycieczka do Warszawy

11 września 2012r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunkami: p. Ewą Grabowską, p. Barbarą Dobrowolską, p. Beatą Lejman i p. Moniką Nastachowską brali udział w wycieczce do Warszawy. Głównym celem wycieczki było Centrum Nauki Kopernik. Do Warszawy udało nam się dojechać wcześniej niż zaplanowaliśmy (wyjątkowo nie było korków !), więc mogliśmy odbyć krótki spacer po Starym Mieście.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar