Losowa
galeria zdjęć 
 
Konkurs Świąteczny - 2014
Aktualności
< 234 z 500 >
Świetlicowy konkurs na zakładkę do książki

  Z okazji Światowego Dnia Książki w świetlicy odbył się konkurs na zakładkę do książki.

   Dzieci, które wyraziły chęć uczestnictwa w tym konkursie otrzymały materiały, z których przez kilka dni tworzyły swoje prace. Komisja konkursowa w składzie p. A. Szymańska , p. B. Rochowicz, p. A. Siedlecka spośród wszystkich zakładek wybrała te, które były najbardziej funkcjonalne, estetyczne i pomysłowe.

 Przyznano dwa PIERWSZE MIEJSCA, które zajęły Anna Jabłońska IIa i Zuzanna Goławska IIa,  DRUGIE MIEJSCE, które zajęła Dominika Przywitowska IIIa  oraz dwa TRZECIE MIEJSCA, które zajęli Joanna Kobylińska IIIb i Mikołaj Żulewski IIIa oraz wyróżnienia dla Mai Grześkiewicz IIc, Darii Dymek IIc, Ewy kobylińskiej IIc i Klaudii Karolak IIIa

  Wiosna w świetlicy gości dzięki pracom dzieci. Ogromne prace malarskie zawisły na naszych ścianach. Są to prace grupowe powstałe do muzyki A.Vivaldiego „Cztery pory roku-Wiosna”. Pojawiły się też barwne pisanki i koszyczki oraz "zakwitły" bibułkowe kwiaty. Z okazji  Dnia Matki dzieci robiły piękne laurki, redagowały życzenia oraz pisały wiersze.

  Wiersze zdobią jedną z gazetek świetlicowych, można sobie poczytać. Trzy z nich zostały nagrodzone – zdobyły najwięcej punktów przyznawanych przez dzieci i wychowawców i są to wiersze  "Moja Mama" Mai Grześkiewicz IIc, "Dla Mamy" Nikoli Oryl IIa i "Dzień Matki" Anny Jabłońskiej IIa.

źródło: 2017-05-31 16:03, Monika Nastachowska, fot. Marek Nastachowski
publikacja: 2017-05-31 16:23, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
UMIEM PŁYWAĆ

  W każdy wtorek od dnia 01.03.2017 r do dnia 10.06.2017r. dzieci z klasy IIb i IIc biorą udział na basenie w Sierpcu w zajęciach nauki pływania w ramach programu "UMIEM PŁYWAĆ’".

PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU

  Dni wolne od zajęć szkolnych w czasie ferii letnich i zimowych oraz wiosennej i zimowej przerwy świątecznej to doskonała okazja, aby zadbać o właściwy wypoczynek dzieci i młodzieży.

Wycieczka w góry, Zakopane - 2017

  W dniach od 29 maja do 2 czerwca uczniowie kl. IVa i IVb oraz grupa gimnazjalistek z Bieżunia udali się na wycieczkę do Zakopanego. Opiekunami wycieczkowiczów były panie: Hanna Zachariasz, Zofia Falkowska, Ewa Grabowska i Agnieszka Budzich.

Spotkanie autorskie z Panią Barbarą Ciwoniuk

  9 maja 2017r. uczniowie Gimnazjum w Bieżuniu uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Barbarą Ciwoniuk – autorką powieści dla młodzieży.

Życzenia

Życzenia od pani poseł Anny Cicholskiej

Dzień Europejski

Dnia 15 maja w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Europejskiego.

Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

  25 maja odbył się Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt zorganizowany przez grupę projektową z klasy IIa w składzie:

Dzień Sportu Szkolnego

1 czerwca jak co roku w naszym gimnazjum odbył się Dzień Sportu Szkolnego.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar