Losowa
galeria zdjęć 
 
Dzień Ziemi [2018]
Aktualności
< 227 z 500 >
Wycieczka w góry, Zakopane - 2017

  W dniach od 29 maja do 2 czerwca uczniowie kl. IVa i IVb oraz grupa gimnazjalistek z Bieżunia udali się na wycieczkę do Zakopanego. Opiekunami wycieczkowiczów były panie: Hanna Zachariasz, Zofia Falkowska, Ewa Grabowska i Agnieszka Budzich.

  W drodze do stolicy polskich Tatr uczniowie zatrzymali się w Częstochowie na Jasnej Górze. W dalszej części dnia uczestnicy wycieczki bawili się w najpiękniejszym Parku Rozrywki w Zatorze. Zabawa w „ENERGYLANDII” dostarczyła dzieciom moc atrakcji i niezapominane wrażenia. 

  Pierwszego dnia pobytu w górach uczniowie wraz z przewodnikiem tatrzańskim p. Adamem Sidorem wyruszyli w Pieniny. Najpierw odbyła się wędrówka malowniczym szlakiem Wąwozu Homole, a po południu zwiedzanie Zamku w Niedzicy i rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim.

  Kolejny dzień spędziliśmy na Słowacji, gdzie zwiedzaliśmy piękną Bielańską Jaskinię, byliśmy nad Szczyrbskim Jeziorem oraz podziwialiśmy zabytki Popradu. W godzinach popołudniowych udaliśmy się na zakopiańskie Krupówki. W czwartek miała miejsce kolejna wędrówka górska. Tym razem celem była Dolina Chochołowska. Po tej wyprawie udaliśmy się na Kasprowy Wierch. Uczniowie mieli możliwość wjechania kolejką wagonikową (PKL) na szczyt Kasprowego Wierchu. Po południu dzieci pojechały do zakopiańskiego Aqua Parku, a wieczorem było ognisko. W piątek żegnaliśmy się z Zakopanem. Przez cały pobyt w górach towarzyszyła nam piękna pogoda, a słońce poopalało uczestników wycieczki.

  W drodze do domu zatrzymaliśmy się na kilka godzin w Krakowie. Zwiedziliśmy; Wawel, Katedrę na Wawelu, Kościół Mariacki oraz Starówkę pod kierunkiem pani przewodnik.

  Bogaty program wycieczki sprawił, że nikt nie miał czasu się nudzić. Z pewnością było co oglądać, podziwiać i zwiedzać. Na pewno każdy wyniósł z naszej podróży wiele pięknych wspomnień.

Opracowała: Agnieszka Budzich

źródło: 2017-06-07 09:23, Agnieszka Budzich
publikacja: 2017-06-13 12:00, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
UMIEM PŁYWAĆ

  W każdy wtorek od dnia 01.03.2017 r do dnia 10.06.2017r. dzieci z klasy IIb i IIc biorą udział na basenie w Sierpcu w zajęciach nauki pływania w ramach programu "UMIEM PŁYWAĆ’".

PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU

  Dni wolne od zajęć szkolnych w czasie ferii letnich i zimowych oraz wiosennej i zimowej przerwy świątecznej to doskonała okazja, aby zadbać o właściwy wypoczynek dzieci i młodzieży.

Wycieczka w góry, Zakopane - 2017

  W dniach od 29 maja do 2 czerwca uczniowie kl. IVa i IVb oraz grupa gimnazjalistek z Bieżunia udali się na wycieczkę do Zakopanego. Opiekunami wycieczkowiczów były panie: Hanna Zachariasz, Zofia Falkowska, Ewa Grabowska i Agnieszka Budzich.

Spotkanie autorskie z Panią Barbarą Ciwoniuk

  9 maja 2017r. uczniowie Gimnazjum w Bieżuniu uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Barbarą Ciwoniuk – autorką powieści dla młodzieży.

Życzenia

Życzenia od pani poseł Anny Cicholskiej

Dzień Europejski

Dnia 15 maja w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Europejskiego.

Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

  25 maja odbył się Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt zorganizowany przez grupę projektową z klasy IIa w składzie:

Dzień Sportu Szkolnego

1 czerwca jak co roku w naszym gimnazjum odbył się Dzień Sportu Szkolnego.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar