Losowa
galeria zdjęć 
 
Jasełka 2019
Aktualności
< 227 z 500 >
Dzień Europejski

Dnia 15 maja w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Europejskiego.

  Pierwszą kategorią tej uroczystości były prezentacje klas na temat wylosowanego kraju. Uczniowie przedstawiali nam tradycje, obyczaje i dania związane z danym krajem.

  Następnie klasa III A zachwyciła nas swoją prezentacją pt. ,,Pokochajmy Europę by wypiękniała jednością''. Dzięki temu dowiedzieliśmy się wielu przydatnych informacji o Unii Europejskiej

  Później odbył się konkurs dotyczący krajów należących do Unii Europejskiej. Uczestnicy tej kategorii mogli popisać się swoją wiedzą i ''zarazić'' nią innych. Po tym nastąpiła krótka przerwa po czym znów wróciliśmy do atrakcji tego dnia.

  Trzecią kategorią było czytanie tekstów z literatury w języku angielskim.

  Nie obeszło się również bez konkursu ,,Jaka to melodia?'', w którym uczniowie po fragmencie piosenki musieli odgadnąć jej tytuł oraz wykonawcę.

  Ostatnim konkursem był konkurs tańca. Jury oceniało umiejętności taneczne oraz rodzaj tańca należący do danego kraju. Podczas gdy sędziowie ustalali werdykt, uczennica klasy II B Sandra Boiwka umiliła ten czas swoim recitalem.

  Na zakończenie Dnia Europejskiego zostały ogłoszone wyniki: 1 miejsce zajęła klasa II B, 2 miejsce Ib, 3 miejsce IIa. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci dyplomów, strzałek, piłek oraz słodkości. 

źródło: 2017-06-05 12:10, Boiwka Sandra, fot. Marek Nastachowski
publikacja: 2017-06-05 12:07, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Spotkanie autorskie z Panią Barbarą Ciwoniuk

  9 maja 2017r. uczniowie Gimnazjum w Bieżuniu uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Barbarą Ciwoniuk – autorką powieści dla młodzieży.

Życzenia

Życzenia od pani poseł Anny Cicholskiej

Dzień Europejski

Dnia 15 maja w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Europejskiego.

Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

  25 maja odbył się Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt zorganizowany przez grupę projektową z klasy IIa w składzie:

Dzień Sportu Szkolnego

1 czerwca jak co roku w naszym gimnazjum odbył się Dzień Sportu Szkolnego.

"Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny"

  W poniedziałek 29 maja, w Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu odbyła się akcja informacyjna zorganizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego wraz z Policją, Państwową Strażą Pożarną oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Ciechanowie pod hasłem "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny".

Świetlicowy konkurs na zakładkę do książki

  Z okazji Światowego Dnia Książki w świetlicy odbył się konkurs na zakładkę do książki.

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

W dniu 17.05.2017r. w naszej bibliotece szkolnej po raz pierwszy odbył się „Szkolny Konkurs Pięknego Czytania”, który został zorganizowany przez panią Annę Gadomską oraz aktyw biblioteczny.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar