Losowa
galeria zdjęć 
 
Dzień Bezpieczeństwa (2018/2019)
Aktualności
< 233 z 500 >
"Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny"

  W poniedziałek 29 maja, w Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu odbyła się akcja informacyjna zorganizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego wraz z Policją, Państwową Strażą Pożarną oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Ciechanowie pod hasłem "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny".

   Imprezę otworzył pan Mateusz Rokicki przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego, który wraz z przybyłymi gośćmi rozdawał dzieciom z naszej szkoły pakiety zapewniające bezpieczeństwo na drodze. W ramach akcji odbyły się spotkania warsztatowe poprowadzone przez naszych gości. Uczniowie oglądali film dotyczący bezpiecznego zachowania na jezdni, doskonalili umiejętność jazdy rowerem na specjalnie przygotowanym torze, czy też próbowali swych sił na symulatorze jazdy motocyklem. Duże emocje wzbudzały również ćwiczenia związane z pierwszą pomocą.

  W imprezie udział wzięli pan Andrzej Szymański burmistrz Miasta i Gminy Bieżuń, pan Jan Rzymowski - Starosta Żuromiński, pan Ireneusz Rejmus – Wicestarosta Żuromiński, pan Sławomir Kosin – dyrektor ZPO, pani Anna Katarzyna Gwoździk – dyrektor WORD w Ciechanowie, pan brygadier Dariusz Stumski – zastępca Komendanta Powiatowej PSP w Żurominie, pan Jarosław Kłosiński – przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, przedstawiciele KPP w Żurominie oraz KPPSP w Żurominie oraz uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.

 

źródło: 2017-06-02 08:45, Artur Kraśniewski, fot. Marek Nastachowski
publikacja: 2017-06-02 14:06, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
UMIEM PŁYWAĆ

  W każdy wtorek od dnia 01.03.2017 r do dnia 10.06.2017r. dzieci z klasy IIb i IIc biorą udział na basenie w Sierpcu w zajęciach nauki pływania w ramach programu "UMIEM PŁYWAĆ’".

PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU

  Dni wolne od zajęć szkolnych w czasie ferii letnich i zimowych oraz wiosennej i zimowej przerwy świątecznej to doskonała okazja, aby zadbać o właściwy wypoczynek dzieci i młodzieży.

Wycieczka w góry, Zakopane - 2017

  W dniach od 29 maja do 2 czerwca uczniowie kl. IVa i IVb oraz grupa gimnazjalistek z Bieżunia udali się na wycieczkę do Zakopanego. Opiekunami wycieczkowiczów były panie: Hanna Zachariasz, Zofia Falkowska, Ewa Grabowska i Agnieszka Budzich.

Spotkanie autorskie z Panią Barbarą Ciwoniuk

  9 maja 2017r. uczniowie Gimnazjum w Bieżuniu uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Barbarą Ciwoniuk – autorką powieści dla młodzieży.

Życzenia

Życzenia od pani poseł Anny Cicholskiej

Dzień Europejski

Dnia 15 maja w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Europejskiego.

Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

  25 maja odbył się Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt zorganizowany przez grupę projektową z klasy IIa w składzie:

Dzień Sportu Szkolnego

1 czerwca jak co roku w naszym gimnazjum odbył się Dzień Sportu Szkolnego.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar