Losowa
galeria zdjęć 
 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2020/2021
Aktualności
< 232 z 500 >
Wycieczka w góry, Zakopane - 2017

  W dniach od 29 maja do 2 czerwca uczniowie kl. IVa i IVb oraz grupa gimnazjalistek z Bieżunia udali się na wycieczkę do Zakopanego. Opiekunami wycieczkowiczów były panie: Hanna Zachariasz, Zofia Falkowska, Ewa Grabowska i Agnieszka Budzich.

  W drodze do stolicy polskich Tatr uczniowie zatrzymali się w Częstochowie na Jasnej Górze. W dalszej części dnia uczestnicy wycieczki bawili się w najpiękniejszym Parku Rozrywki w Zatorze. Zabawa w „ENERGYLANDII” dostarczyła dzieciom moc atrakcji i niezapominane wrażenia. 

  Pierwszego dnia pobytu w górach uczniowie wraz z przewodnikiem tatrzańskim p. Adamem Sidorem wyruszyli w Pieniny. Najpierw odbyła się wędrówka malowniczym szlakiem Wąwozu Homole, a po południu zwiedzanie Zamku w Niedzicy i rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim.

  Kolejny dzień spędziliśmy na Słowacji, gdzie zwiedzaliśmy piękną Bielańską Jaskinię, byliśmy nad Szczyrbskim Jeziorem oraz podziwialiśmy zabytki Popradu. W godzinach popołudniowych udaliśmy się na zakopiańskie Krupówki. W czwartek miała miejsce kolejna wędrówka górska. Tym razem celem była Dolina Chochołowska. Po tej wyprawie udaliśmy się na Kasprowy Wierch. Uczniowie mieli możliwość wjechania kolejką wagonikową (PKL) na szczyt Kasprowego Wierchu. Po południu dzieci pojechały do zakopiańskiego Aqua Parku, a wieczorem było ognisko. W piątek żegnaliśmy się z Zakopanem. Przez cały pobyt w górach towarzyszyła nam piękna pogoda, a słońce poopalało uczestników wycieczki.

  W drodze do domu zatrzymaliśmy się na kilka godzin w Krakowie. Zwiedziliśmy; Wawel, Katedrę na Wawelu, Kościół Mariacki oraz Starówkę pod kierunkiem pani przewodnik.

  Bogaty program wycieczki sprawił, że nikt nie miał czasu się nudzić. Z pewnością było co oglądać, podziwiać i zwiedzać. Na pewno każdy wyniósł z naszej podróży wiele pięknych wspomnień.

Opracowała: Agnieszka Budzich

źródło: 2017-06-07 09:23, Agnieszka Budzich
publikacja: 2017-06-13 12:00, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017
Sudety 2017

  Pełni entuzjazmu przekazujemy wam relację z naszego pobytu w Sudetach! Wyobraźcie sobie łańcuch - to nasze Sudety, który zbudowany jest oczek – to poszczególne pasma górskie, a nam w tym roku udało się odwiedzić kilka z nich: Rudawy Janowickie, Karkonosze i Góry Izerskie.

Rodzinne popołudnie - Dzień Mamy, Taty i Dziecka

Dnia 2 czerwca dzieci z kl. IIc wraz ze swoimi rodzicami oraz wychowawczynią Sylwią Budką odwiedziły Ranczo w Boguszewcu.

Tydzień Czytania w Bibliotece – Nauczyciele Czytają Dzieciom

  Od września 2016r. codziennie rano w naszej szkolnej bibliotece chętnym uczniom, oczekującym na zajęcia edukacyjne, starsi koledzy lub pani bibliotekarka czytają różne opowiadania, bajki, baśnie i legendy.

Wycieczka do Torunia

  Dnia 18 maja 2017r. odbyła się wycieczka klas: IIa, IIb i IIc do Torunia. 

UMIEM PŁYWAĆ

  W każdy wtorek od dnia 01.03.2017 r do dnia 10.06.2017r. dzieci z klasy IIb i IIc biorą udział na basenie w Sierpcu w zajęciach nauki pływania w ramach programu "UMIEM PŁYWAĆ’".

PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU

  Dni wolne od zajęć szkolnych w czasie ferii letnich i zimowych oraz wiosennej i zimowej przerwy świątecznej to doskonała okazja, aby zadbać o właściwy wypoczynek dzieci i młodzieży.

Wycieczka w góry, Zakopane - 2017

  W dniach od 29 maja do 2 czerwca uczniowie kl. IVa i IVb oraz grupa gimnazjalistek z Bieżunia udali się na wycieczkę do Zakopanego. Opiekunami wycieczkowiczów były panie: Hanna Zachariasz, Zofia Falkowska, Ewa Grabowska i Agnieszka Budzich.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar