Losowa
galeria zdjęć 
 
Alhletics Camp Bieżuń - 2017/2018
Aktualności
< 228 z 500 >
Spotkanie autorskie z Panią Barbarą Ciwoniuk

  9 maja 2017r. uczniowie Gimnazjum w Bieżuniu uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Barbarą Ciwoniuk – autorką powieści dla młodzieży.

  Podczas spotkania pisarka opowiadała o własnej drodze zawodowej i o tym jak odnalazła swoją pasję. W swoich książkach pisze o problemach młodych ludzi. Losy bohaterów pokazują, że nie wolno się podawać w trudnych sytuacjach, ale zawsze należy szukać właściwego rozwiązania. Pani Ciwoniuk czytała fragmenty książek, aby zachęcić młodzież do przeczytania ich w całości.

  Z pewnością takim spotkaniom zawsze towarzyszy prawdziwa ciekawość i chęć poznania warsztatu pracy pisarza oraz planów na przyszłość. Powieści pani Barbary Ciwoniuk to ; „Igor”, „ Ania”, „Musisz to komuś powiedzieć” i wiele innych.

źródło: 2017-06-07 09:35, Agnieszka Budzich
publikacja: 2017-06-13 12:23, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
UMIEM PŁYWAĆ

  W każdy wtorek od dnia 01.03.2017 r do dnia 10.06.2017r. dzieci z klasy IIb i IIc biorą udział na basenie w Sierpcu w zajęciach nauki pływania w ramach programu "UMIEM PŁYWAĆ’".

PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU

  Dni wolne od zajęć szkolnych w czasie ferii letnich i zimowych oraz wiosennej i zimowej przerwy świątecznej to doskonała okazja, aby zadbać o właściwy wypoczynek dzieci i młodzieży.

Wycieczka w góry, Zakopane - 2017

  W dniach od 29 maja do 2 czerwca uczniowie kl. IVa i IVb oraz grupa gimnazjalistek z Bieżunia udali się na wycieczkę do Zakopanego. Opiekunami wycieczkowiczów były panie: Hanna Zachariasz, Zofia Falkowska, Ewa Grabowska i Agnieszka Budzich.

Spotkanie autorskie z Panią Barbarą Ciwoniuk

  9 maja 2017r. uczniowie Gimnazjum w Bieżuniu uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Barbarą Ciwoniuk – autorką powieści dla młodzieży.

Życzenia

Życzenia od pani poseł Anny Cicholskiej

Dzień Europejski

Dnia 15 maja w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Europejskiego.

Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

  25 maja odbył się Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt zorganizowany przez grupę projektową z klasy IIa w składzie:

Dzień Sportu Szkolnego

1 czerwca jak co roku w naszym gimnazjum odbył się Dzień Sportu Szkolnego.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar