Losowa
galeria zdjęć 
 
Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie
Aktualności
< 225 z 500 >
Spotkanie autorskie z Panią Barbarą Ciwoniuk

  9 maja 2017r. uczniowie Gimnazjum w Bieżuniu uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Barbarą Ciwoniuk – autorką powieści dla młodzieży.

  Podczas spotkania pisarka opowiadała o własnej drodze zawodowej i o tym jak odnalazła swoją pasję. W swoich książkach pisze o problemach młodych ludzi. Losy bohaterów pokazują, że nie wolno się podawać w trudnych sytuacjach, ale zawsze należy szukać właściwego rozwiązania. Pani Ciwoniuk czytała fragmenty książek, aby zachęcić młodzież do przeczytania ich w całości.

  Z pewnością takim spotkaniom zawsze towarzyszy prawdziwa ciekawość i chęć poznania warsztatu pracy pisarza oraz planów na przyszłość. Powieści pani Barbary Ciwoniuk to ; „Igor”, „ Ania”, „Musisz to komuś powiedzieć” i wiele innych.

źródło: 2017-06-07 09:35, Agnieszka Budzich
publikacja: 2017-06-13 12:23, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Spotkanie autorskie z Panią Barbarą Ciwoniuk

  9 maja 2017r. uczniowie Gimnazjum w Bieżuniu uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Barbarą Ciwoniuk – autorką powieści dla młodzieży.

Życzenia

Życzenia od pani poseł Anny Cicholskiej

Dzień Europejski

Dnia 15 maja w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Europejskiego.

Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

  25 maja odbył się Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt zorganizowany przez grupę projektową z klasy IIa w składzie:

Dzień Sportu Szkolnego

1 czerwca jak co roku w naszym gimnazjum odbył się Dzień Sportu Szkolnego.

"Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny"

  W poniedziałek 29 maja, w Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu odbyła się akcja informacyjna zorganizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego wraz z Policją, Państwową Strażą Pożarną oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Ciechanowie pod hasłem "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny".

Świetlicowy konkurs na zakładkę do książki

  Z okazji Światowego Dnia Książki w świetlicy odbył się konkurs na zakładkę do książki.

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

W dniu 17.05.2017r. w naszej bibliotece szkolnej po raz pierwszy odbył się „Szkolny Konkurs Pięknego Czytania”, który został zorganizowany przez panią Annę Gadomską oraz aktyw biblioteczny.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar