Losowa
galeria zdjęć 
 
OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
Aktualności
< 199 z 500 >
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - 2017

  W piątek 13 października 2017 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji społeczność szkolna zgromadziła się w hali sportowej. 

  Akademia rozpoczęła się od powitania oraz przemówienia dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych pana Sławomira Kosina. Dyrektor powitał: uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz emerytowanych nauczycieli naszej szkoły. Szczególnie ciepło witał zaproszonych gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością: p. Andrzeja Szymańskiego – Burmistrza Miasta i Gminy Bieżuń, ks. Proboszcza Tomasza Ozimkowskiego, p. Małgorzatę Kraśniewską Dyrektor Miejsko - Gminnej Biblioteki i Domu Kultury w Bieżuniu, p. Jerzego Piotrowskiego Kierownika Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu oraz Radę Rodziców: p. Iwonę Jagielską, p. Jolantę Wróblewską, p. Ninę Pachniewską. W ciepłych i serdecznych słowach pan dyrektor podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za trud i oddanie w codziennej pracy, pogratulował sukcesów oraz życzył spełnienia marzeń zarówno zawodowych, jak i osobistych. 

  Jak co roku, z okazji tak pięknego święta zostały przyznane nauczycielom nagrody. W tym roku Nagrodę Burmistrza otrzymał p. Marek Nastachowski, zaś Nagrodą Dyrektora Szkoły zostali uhonorowani następujący nauczyciele; p. Zofia Falkowska p. Artur Kraśniewski, p. Ewa Grabowska, p. Aleksandra Mieszkowska, p. Agnieszka Budzich, p. Emilia Żelazkiewicz, p. Alicja Grześkiewicz, p. Daniel Liszewski.

  To niezwykłe święto jest okazją do tego, by wyrazić wdzięczność i podziękować nauczycielom za codzienny trud i pracę. Uczniowie klas VI, pod kierunkiem wychowawców; p. Niny Sadowskiej i p. Katarzyny Jabłońskiej, przygotowali część artystyczną, zaś o oprawę instrumentalno – wokalną zadbał p. Marek Nastachowski.

źródło: 2017-10-19 22:47, Agnieszka Budzich, fot. Marek Nastachowski
publikacja: 2017-10-20 15:19, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Ślubowanie klas pierwszych

  27 października odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

  20.09.2017r. w naszym przedszkolu zgodnie z tradycją uroczyście obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka.

Konkurs Piosenki dla Przedszkolaków

  19 września 2017 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbył się V Konkurs Piosenki dla Przedszkolaków "Wesołe Nutki z Przedszkola", w którym udział wzięły dzieci z naszego przedszkola.

Wycieczka do Warszawy.

  20 października 2017 roku uczniowie klas: VI a, VII a i VII b pod opieką pań: Agnieszki Sochackiej i Beaty Lejman brali udział w wycieczce do Warszawy.

Rok 2017 – rokiem Tadeusza Kościuszki

  Sejm i Senat rok 2017 ustanowił Rokiem Tadeusza Kościuszki, w związku z przypadającą 15 października tego roku 200 rocznicą jego śmierci.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

  Dnia 5 października nasza szkoła brała udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Siemiątkowie.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - 2017

  W piątek 13 października 2017 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji społeczność szkolna zgromadziła się w hali sportowej. 

Jesienny Złaz Drużyn Harcerskich Hufca Żuromin w Bieżuniu

  Pod takim hasłem przebiegał w dniach 6-7 października 2017r. jesienny złaz harcerski.

Jednym z zadań harcerzy jest sięganie do wzorów patriotyzmu, dlatego też złaz ten miał na celu uczcić pamięć bohaterów, którzy walczyli za wolną Ojczyznę.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar