Losowa
galeria zdjęć 
 
Dzień Europejski (2018)
Aktualności
< 56 z 481 >
26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Po raz kolejny nasze przedszkole grało z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

  Dzieci wykonały piękne prace plastyczne, które można było wylicytować podczas 26 finału WOŚP. Naszych przedszkolaków nie zabrakło także podczas finału, który odbył się 14 stycznia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Bieżuniu. Dzieci wykonały kilka utworów muzycznych oraz tanecznych.

źródło: 2018-02-04 19:42, Ewelina Liszewska
publikacja: 2018-02-05 15:55, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
W Krainie Baśni i Bajek – przedstawienie karnawałowe klas III

   Dnia 24 stycznia 2013r. w Szkole Podstawowej w Bieżuniu odbyło się przedstawienie dla miłośników baśni i bajek, gdzie czas na chwilę się zatrzymał, a wyobraźnia dzieci mogła rozwinąć skrzydła. Do Magicznej Krainy Baśni i Bajek zaprosiliśmy dzieci z klas I i II wraz z opiekunami, dyrekcję ZPO oraz rodziców. 

Konkurs "Żyj smacznie i zdrowo"!

Klasa 2c Gimnazjum wraz z wychowawcą zgłosiła się do udziału w III edycji programu edukacyjnego marki WINIARY pod hasłem: "Żyj smacznie i zdrowo".

Jasełka 2012

21 grudnia w naszej szkole odbyły się Jasełka organizowana przez ks. Pawła Kułakowskiego, p. Agnieszkę Budzich oraz p. Marka Nastachowskiego.

Uroczysta gala wręczenia Nagrody im. Władysława Orkana

   

Narodowe Święto Niepodległości

 Z okazji 94 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia.  Uczniowie pod opieką p. Anny Gadomskiej, p. Anny Szymańskiej i p. Marka Nastachowskiego przygotowali program słowno - muzyczny, któremu towarzyszył pokaz multimedialny.

Halloween 2012

Każdego roku 31 października dzieci, m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii ogarnia szaleństwo zabawy. Przebierają się w kostiumy duchów, straszydeł, ulubionych postaci z kreskówek i odwiedzają domy sąsiadów witając ich okrzykiem ...

Wieczór Korczakowski w Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu

„Jestem,  nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, 
ale po to, abym ja działał i kochał.
Nie obowiązkiem  otoczenia, pomagać jest  mnie,
ale ja mam obowiązek, troszczenia się, o świat, o człowieka”

Janusz Korczak

Dzień Edukacji Narodowej

12 października w naszej szkole odbył się Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji zaprezentowaliśmy akademię, poświęconą naszym nauczycielom, w której dziękowaliśmy za wieloletni trud włożony w naszą edukacje oraz wychowanie. Recytowaliśmy piękne wiersze oraz wyśpiewaliśmy życzenia. Na naszą uroczystość przybył również Burmistrz Miasta i Gminy Bieżuń Andrzej Szymański.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar