Losowa
galeria zdjęć 
 
"Młodzi głosują" - 2015
Aktualności
< 27 z 469 >
„WITAJ WIOSNO !”

  Wiosna to pora roku piękna i radosna , wtedy świat roślin budzi się do życia, nastraja nas pozytywnie i dodaje energii. W tym roku powitanie wiosny w naszej szkole było niezwykle wesołym dniem. 

  21 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej uczniowie z klasy II pod kierunkiem wychowawczyni -Marii Zdziemborskiej przygotowały wiosenną niespodziankę dla swoich rodziców, koleżanek i kolegów z klas 0-_III. 

Do programu wykorzystano inscenizacje, wiersze, piosenki, tańce oraz pląsy o tematyce wiosennej. Scenę udekorowano wiosennie: zielona trawa, pierwsze wiosenne kwiaty, z boku drzewa, na których pojawiły się pierwsze listki; w górze świecące słońce i latające jaskółki, bocian . Można było oglądać postaci: Wiosnę, Zimę , Sowę, Wiewiórkę, Jaskółkę, Dzięcioła, Szpaka, Wiatr, Deszcz, Słońce i inne wiosenne postacie. Całość dopełniły ciekawe kostiumy dzieci przygotowane przez ich rodziców.

  Dzieci radosnymi okrzykami przywoływały wiosnę, a żegnały zimę. Mimo tak dużych starań, wiosny wciąż nie widać… . Wierzymy jednak, że wkrótce do nas przyjdzie.

  Podczas przedstawienia można było zaobserwować, jak dzieci wcieliły się w swoje role i z jakim zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności zgromadzonej widowni. Uroczystość, w której brały udział, była wyjątkową okazją do wzajemnego zintegrowania się i osiągnięcia osobistych sukcesów przez każde dziecko. Impreza ta, była świetną zabawą. Dorosłym i dzieciom dopisywały wyśmienite humory.

źródło: 2018-03-26 10:14, Maria Zdziemborska, fot. Marek Nastachowski
publikacja: 2018-03-28 11:30, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Europejski Dzień Sportu Szkolnego 2018r.

  W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 25 września 2018r. w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Sportu.

"Aktywny wrzesień" w Lidzbarku Welskim

  W dniach od 26 do 28 września 2018 roku grupa uczniów klasy IVc , Vb, Vc i VIa pod opieką pań: Agnieszki Sochackiej i Doroty Szkolmowskiej uczestniczyła w trzydniowej wycieczce do Lidzbarka Welskiego pod hasłem "Aktywny wrzesień”

Warunki ubezpieczenia 2018/2019

Warunki ubezpieczenia na rok szkolny 2018/2019 ...

DOBRY START

  Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają je bez względu na dochód.
To pomoc dla 4,6 miliona uczniów.

Bieżuńska "Drużyna Energii”

  DRUŻYNA ENERGII to sportowo-edukacyjny ogólnopolski projekt skierowany do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych. Główny cel to zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej. Pomagali w tym ambasadorzy , wybitni sportowcy jak: Krzysztof Golonka, Bartosz Ignacik, Marek Citko oraz Krzysztof Ignaczak.

„Bieg po zdrowie”

  Program Antynikotynowej Edukacji Zdrowotnej pt:”Bieg po zdrowie” adresowany do dzieci w wieku 9-10 lat, realizowany był w naszej szkole w klasach IV b i c.

Festiwal Piosenki Przedszkolnej - "Bieżuńskie Nutki"

  16 maja w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Bieżuniu odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolnej.

Przedstawienie w wersji polsko-angielskiej

  W czwartek, 24 maja 2018 r. o godzinie 17.30, uczniowie klasy IV b pod opieką Pań: Doroty Szkolmowskiej i Agnieszki Sochackiej wystąpili przed swoimi Rodzicami, babciami i rodzeństwem w przedstawieniu pt. "House Ghosts" ("Dom duchów").

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar