Losowa
galeria zdjęć 
 
Bal karnawałowy
Aktualności
< 28 z 469 >
Konkurs Recytatorski "Kubuś Puchatek"

  21 marca 2018 r. odbyła się kolejna edycja Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków „KUBUŚ PUCHATEK”, który już od sześciu lat organizowany jest przez Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

 Zdolności recytatorskie prezentują na nim dzieci w wieku przedszkolnym. Swoich reprezentantów na konkursie miało także Nasze Przedszkole. Kolorowe stroje uczestników adekwatne do prezentowanego utworu, pogodny nastrój dzieci i ich opiekunów powodowały, że tego dnia wiosna zapanowała nie tylko w przyrodzie, ale i na scenie Centrum.

  Podczas konkursu usłyszeliśmy wiersze znanych autorów dziecięcych takich jak Julian Tuwim, Jan Brzechwa, czy Dorota Gellner: „Zosia Samosia”, „Szczotka”, „Okulary”, „Bambo”, Żaba”, „Samochwała”, „Pastereczka”, czy „Kaczka Dziwaczka”. Sięgnięto także po te mniej znane, jak np. „Myszka” Sebastiana Nowaka, czy „Całuski i Buziaczki” Agnieszki Frączek.

  Prezentacje odbyły się w trzech kategoriach wiekowych: 3-4 latki, 5-latki oraz 6-latki, w których wysłuchano 79 recytatorów. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i czekoladę. Jury przyznało również nagrody:

w kategorii 3-4-latki:

I miejsce- Maciej Górecki,
II miejsce- Maciej Murawski, (grupa "Krasnoludki")
III miejsce- Wiktor Badaszewski, (grupa "Smerfy")

w kategorii 5-latki:
I miejsce- Zuzannna Bronowska,
II miejsce- Mateusz Klimek,
III miejsce- Michalina Piórkowska,

w kategorii 6-latki:
I miejsce- Aleksandra Nadolska, (grupa "Misie")
II miejsce- Gabriela Chmielewska,
III miejsce- Szymon Przybyszewski,

źródło: 2018-03-26 20:06, Ewelina Liszewska
publikacja: 2018-03-27 17:12, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Europejski Dzień Sportu Szkolnego 2018r.

  W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 25 września 2018r. w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Sportu.

"Aktywny wrzesień" w Lidzbarku Welskim

  W dniach od 26 do 28 września 2018 roku grupa uczniów klasy IVc , Vb, Vc i VIa pod opieką pań: Agnieszki Sochackiej i Doroty Szkolmowskiej uczestniczyła w trzydniowej wycieczce do Lidzbarka Welskiego pod hasłem "Aktywny wrzesień”

Warunki ubezpieczenia 2018/2019

Warunki ubezpieczenia na rok szkolny 2018/2019 ...

DOBRY START

  Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają je bez względu na dochód.
To pomoc dla 4,6 miliona uczniów.

Bieżuńska "Drużyna Energii”

  DRUŻYNA ENERGII to sportowo-edukacyjny ogólnopolski projekt skierowany do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych. Główny cel to zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej. Pomagali w tym ambasadorzy , wybitni sportowcy jak: Krzysztof Golonka, Bartosz Ignacik, Marek Citko oraz Krzysztof Ignaczak.

„Bieg po zdrowie”

  Program Antynikotynowej Edukacji Zdrowotnej pt:”Bieg po zdrowie” adresowany do dzieci w wieku 9-10 lat, realizowany był w naszej szkole w klasach IV b i c.

Festiwal Piosenki Przedszkolnej - "Bieżuńskie Nutki"

  16 maja w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Bieżuniu odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolnej.

Przedstawienie w wersji polsko-angielskiej

  W czwartek, 24 maja 2018 r. o godzinie 17.30, uczniowie klasy IV b pod opieką Pań: Doroty Szkolmowskiej i Agnieszki Sochackiej wystąpili przed swoimi Rodzicami, babciami i rodzeństwem w przedstawieniu pt. "House Ghosts" ("Dom duchów").

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar