Losowa
galeria zdjęć 
 
Piknik rodzinny - 2015
Aktualności
< 33 z 500 >
Złaz harcerski w Bieżuniu

  23-24 listopada 2018r.odbył się V Jesienny Złaz Drużyn Hufca Żuromin. Gospodarzem tej harcerskiej imprezy była 9 drużyna harcerska „ Korzenie” działająca przy ZPO w Bieżuniu.

  Złaz rozpoczął się apelem, na którym drużynowi przedstawili stan liczebny. Przybyło 103 harcerzy i zuchów ich opiekunowie oraz goście zaproszeni.

Program był bardzo napięty i ciekawy.

 • Warsztaty
 • Wymarsz do parku, zapalenie zniczy pod pamiątkową tablicą i odśpiewanie hymnu ZHP
 • Świeczkowisko obrzędowe
 • złożenie przyrzeczenia harcerskiego przez:

  dh Magdę Wiśniewską
  dh Zofię Szynkiewicz
  dh Darię Malinowską
  dh Klaudię Szałkowską

  Na wniosek druhen drużynowych, Komendy Hufca w Żurominie odznaczenia z Głównej Kwatery w Warszawie otrzymali sponsorzy, którzy od lat wspierają i pomagają harcerzom. Koszulki przyjaciół harcerzy i odznaki otrzymali:

 1. Hanna Czarnecka
 2. Ewelina Olszewska
 3. Anna Kamińska
 4. Anna Bruzda
 5. Edyta Szałkowska
 6. Marzena Malinowska
 7. Agata Szynkiewicz
 8. Iwona Jagielska

Następnego dnia rozpoczęła się „gra miejska”
Impreza zakończyła się przy ognisku na Borku gorącym żurkiem i uroczystym apelem, na którym drużyny otrzymały znaczki do mundurów i statuetki.

Czuwaj!!!
dr Małgorzata Osiecka
dr Beata Kowalska

Drużynowe dziękują za wsparcie p. Burmistrzowi MiG, dyrekcji ZPO i wszystkim rodzicom, którzy choćby w najmniejszy stopień przyczynili się do zorganizowania złazu.

źródło: 2018-12-04 13:57, Beata Kowalska, Małgorzata Osiecka
publikacja: 2018-12-05 14:55, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Złaz harcerski w Bieżuniu

  23-24 listopada 2018r.odbył się V Jesienny Złaz Drużyn Hufca Żuromin. Gospodarzem tej harcerskiej imprezy była 9 drużyna harcerska „ Korzenie” działająca przy ZPO w Bieżuniu.

Recytacja nagrodzonych wierszy Wojewódzkiego Konkursu Poezji

  23 listopada 2018r. w Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu Oddział Wsi Mazowieckiej w Sierpcu odbyła się Gala wręczenia nagród i wyróżnień Laureatom XXIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Poezji im. Stefana Gołębiowskiego.

100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę

  W związku z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę cała społeczność ZPO w Bieżuniu 09.11.2018r. obchodziła Dzień Polaka, który rozpoczął się wspólnym przygotowaniem ozdób i symboli na Święto Niepodległości.

"Pomarańczowy Dzień" w Przedszkolu :)

  Ciepłe, radosne i bardzo, bardzo pomarańczowe były nastroje wszystkich dzieci podczas Pomarańczowego Dnia, który odbył się 22 listopada w naszym przedszkolu.

Konkurs "Barwy Jesieni"

  5 listopada w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyło się rozstrzygnięcie XI Edycji Konkursu Plastycznego dla Przedszkolaków pt. "Barwy Jesieni". 

„Wielka Mała Historia”

  W dniu 5 listopada 2018r. grupa uczniów z kl. VIII i III gimnazjum uczestniczyła w spektaklu i warsztatach genealogicznych z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.                                                        

"Opowieści z naszego dzieciństwa" - spektakl teatralny w CKiSZ

   W środę 14.11.2018r., w godzinach porannych, dzieci z grup przedszkolnych "Misie", "Smerfy" oraz "Jagódki" udały się do  Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

Konkurs piosenki dla przedszkolaków

  Już po raz szósty 13 listopada 2018 r. w Sierpcu odbył się Konkurs Piosenki dla Przedszkolaków „WESOŁE NUTKI Z PRZEDSZKOLA”.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar