Losowa
galeria zdjęć 
 
1 grudnia - Światowy Dzień Walki z AIDS
Aktualności
< 23 z 500 >
Konkurs fotograficzny "Zdjęcie mojego misia"

  Pod koniec listopada, po rozmaitych zajęciach plastycznych z wykorzystaniem darów jesieni przyszedł czas na wyczekiwany przez dzieci, pierwszy w tym roku szkolnym, konkurs fotograficzny "Zdjęcie mojego misia".

Wychowankowie świetlicy przystąpili do niego chętniej niż w latach ubiegłych. Na konkurs wpłynęło aż 13 prac. Jury w składzie p. Anna Gadomska, P. Klaudia Kalkowska, p. Marek Nastachowski miało niezwykle trudne zadanie, ponieważ dzieci wykazały się dużą pomysłowością i zaangażowaniem. Przyznano więc 6 równorzędnych nagród za najlepsze prace. Otrzymali je:

  1. Budzich Amelia kl. I b
  2. Zakrzewska Maja I b
  3. Jęczarek Klaudia kl. II a
  4. Pachniewska Amelia kl. II a
  5. Błaszkiewicz Dawid kl. III
  6. Błaszkiewicz Roksana kl. VI a

Ponadto nagrodzono jeszcze 4 prace:

  1. Jaskulska Amelia kl. II a
  2. Lorkowska Alicja kl. II a
  3. Wróblewski Wiktor kl. III

Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.
Wraz z początkiem grudnia rozpoczęło się w świetlicy mikołajkowo - świąteczne szaleństwo . Dzieci dekorowały świetlicę ,
stroiły choinkę, wykonywały choinkowe ozdoby. W związku z tym przeprowadzony został kolejny konkurs na bombkę choinkową . W tym roku oprócz cekinowych bombek można było zrobić cekinową choinkę. Dzieci przystępujące do konkursu otrzymały wszystkie potrzebne do pracy materiały - styropianowe kulki, stożki, cekiny, tasiemki, mocowania,
szpilki . Prace trwały od 12 do 19 grudnia. Spośród skończonych bombek i choinek jury w składzie ; p. Klaudia Kalkowska , p. Patrycja Szałkowska, p. Monika Nastachowska jednogłośnie wybrało, biorąc pod uwagę precyzje , pomysłowość i estetykę, najpiękniejsze bombki:

I miejsce Daria Dymek kl. IV c
II miejsce Karina Soltke kl. II b
III miejsce Dominika Przywitowska kl. V c i Wiktoria Marczak kl. III

źródło: 2019-01-03 11:47, Monika Nastachowska, fot. Marek Nastachowski
publikacja: 2019-01-07 18:20, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
III SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

   Już po raz trzeci odbył się w szkolnej bibliotece „ SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA”  w trzech kategoriach klasy II – III, klasy IV – V i klasy VI – VII. Celem konkursu było: rozbudzanie pasji czytelniczych, wyrabianie nawyku czytania, jako drogi do pokonywania trudności w uczeniu się oraz rozwijanie umiejętności wyrazistego czytania głośnego.

Jasełka 2018

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas pełen miłości, pojednania, wzruszeń z którym wiąże się wiele zwyczajów.

WIGILIA ZUCHOWO-HARCERSKA

  Zapach pieczonych pierników i ciasteczek, wykonywanie bombek choinkowych przy dźwiękach kolęd- to warsztaty zuchowo- harcerskie poprzedzające kolację wigilijną.

Wycieczka do Zakątka Odkrywców - WARSZTATY KULINARNE

  Przedszkolaki z grup "KRASNOLUDKI", "MISIE", "JAGÓDKI" ORAZ "SMERFY" na początku grudnia wybrały się na wycieczkę do "Zakątka Odkrywców"w Płocku na warsztaty kulinarne.

Dokarmiamy ptaki

  Przedszkolaki wiedzą, że zima to trudny czas dla ptaków, dlatego dbają, aby ptasia stołówka nie była pusta.

Święto Pluszowego Misia

  Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Bieżuniu, zorganizowała konkurs plastyczny dla przedszkolaków, którego temat brzmiał: "MÓJ PRZYJACIEL-MIŚ".

Konkurs fotograficzny "Zdjęcie mojego misia"

  Pod koniec listopada, po rozmaitych zajęciach plastycznych z wykorzystaniem darów jesieni przyszedł czas na wyczekiwany przez dzieci, pierwszy w tym roku szkolnym, konkurs fotograficzny "Zdjęcie mojego misia".

Czytamy dzieciom

  Wszyscy wiemy jak wielkie znaczenia ma dla dziecka głośne czytanie i bliski kontakt z książką jako słowem pisanym. 

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar