Losowa
galeria zdjęć 
 
Sztafetowe Biegi Przełajowe w Siemiątkowie
Aktualności
< 34 z 500 >
Dzień Edukacji Narodowej (2019/2020)

  11 października 2019r. cała społeczność ZPO w Bieżuniu obchodziła uroczyście Dzień Edukacji Narodowej – dzień życzeń, podziękowań, ciepłych, miłych słów dla pracowników szkoły.

  Uroczystość rozpoczęły serdeczne powitane wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości w tym szczególnie nauczycieli emerytów, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

  Młodzi artyści z klas VI piosenką, słowem i kabaretowymi scenkami przygotowanymi pod kierunkiem p. Ireny Grodzickiej, p. E. Dylągowskiej, p. A. Sochackiej i p. M. Nastachowskiego uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.

  Docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenia, czujności, troski o dobro wychowanków.

  Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia wszystkim pracownikom szkoły podziękowań i kwiatów oraz przyznania Nagród Dyrektora i Burmistrza.
Życzenia i podziękowania za trud wkładamy w wychowanie i edukację dzieci, skierowali w stronę grona pedagogicznego przybyli na tą uroczystość rodzice i zaproszeni gości.

Życzymy wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

źródło: 2019-11-17 11:16, Irena Grodzicka, fot. Marek Nastachowski
publikacja: 2019-11-22 15:05, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
IV Szkolny Maraton Czytania

  Już po raz czwarty odbył się organizowany przez bibliotekę „Szkolny Maraton Czytania”. Głównym celem maratonu było zachęcenie uczniów do czytania książek, do poznania i pokochania literatury.

Dzień Edukacji Narodowej (2019/2020)

  11 października 2019r. cała społeczność ZPO w Bieżuniu obchodziła uroczyście Dzień Edukacji Narodowej – dzień życzeń, podziękowań, ciepłych, miłych słów dla pracowników szkoły.

Odnawialne źródła energii

  18 października 2019 roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję wzięcia udziału w zajęciach poświęconych odnawialnym źródłom energii. Oprócz pogadanki na temat ekologii, mogli się przekonać jak działa platforma edukacyjna OZE.

Warsztaty

  W dniach od 9 do 11 października w naszej szkole realizowany był program profilaktyczny „Cukierki” – rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2019/2020

  Jak co roku, we wrześniu w naszej szkole odbyła się kampania wyborcza kandydatów do samorządu uczniowskiego.

„Żywa” lekcja historii

 „Wrzesień 39” czyli rzecz o tym jak wybuchła II wojna światowa, a zniknęła II Rzeczpospolita – taki temat  został zrealizowany podczas „żywej  lekcji historii”, jaka odbyła się 27 września 2019 roku w naszej szkole.

80 rocznica Września 1939

  17 września 2019 r. - w związku z obchodami 80 rocznicy Września '39 odbył się w naszej szkole uroczysty apel upamiętniający 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej i sowieckiej agresji na Polskę.

80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

  11 września 2019r. delegacja uczniów i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w uroczystości 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, którą zainaugurowano uroczystą Mszą św. w intencji ojczyzny i poległych w czasie wojny.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar