Losowa
galeria zdjęć 
 
Bieżuńskie Nutki 2017
Aktualności
< 21 z 500 >
Z wizytą w Warszawie

  27 listopada 2019 roku z całą klasą byłem na wycieczce w Warszawie. Razem z nami pojechała klasa 4 i 6a. Tego dnia nie było lekcji.

  Wyjechaliśmy bardzo wcześnie. Około godziny 10:30 dojechaliśmy do Warszawy i poszliśmy zwiedzać Starówkę i plac Józefa Piłsudskiego. Następnie pojechaliśmy obejrzeć Zamek Królewski oraz kościół, do którego weszliśmy, żeby się pomodlić.

  Kolejnym punktem naszej wycieczki był posiłek w McDonald. Każdy mógł zamówić to, na co miał ochotę.
Póżniej pojechaliśmy do parku rozrywki tj. Jump Arena. Na początku wykonywaliśmy rozgrzewkę tzn. pajacyki, a póżniej instruktorzy wyjaśniali nam w jaki sposób należało korzystać z trampolin.

  Ostatnim punktem naszej wycieczki był Królewski Ogród Światła w Wilanowie. Można tam było zobaczyć m.in. rozświetlone pergole, fontanny, róże i drzewka. W tak pięknej scenerii mogliśmy poczuć się jak na królewskim dworze.

  Z wycieczki wróciliśmy ok. godziny 21:30. Po powrocie do domu opowiedziałem o tym co widziałem, mam nadzieję, że pojadę jeszcze raz z moją rodziną. Wspomnienia i przeżycia z wycieczki są niezpomniane.

Łukasz Zajdziński kl.5a

źródło: 2020-01-23 19:58, Irena Grodzicka, Jolanta Pawłowka
publikacja: 2020-01-23 09:40, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Konkurs "Pluszowy Miś Ratownik"

  Pluszowy miś ma już 117 lat. Bywa największym przyjacielem dziecka i jest bohaterem wielu bajek. Od kilku lat jest też bohaterem konkursu fotograficznego w naszej świetlicy.

Czekamy na zimę i święta

  Za kilka dni zawita do nas ostatnia pora roku "zima" i wszyscy będziemy przeżywać jedno z najpiękniejszych świąt-„Boże Narodzenie”-tak rozpoczęła nasz przegląd Zuzia Ronkiewicz,która wystąpiła w roli prezenterki.

Spotkanie autorskie z p. Zbigniewem Kołbą

  W dniu 25 września 2019r. w Miejsko Gminnej Bibliotece Publiczne w Bieżuniu odbyło się spotkanie autorskie z p. Zbigniewem Kołbą.

Andrzejki na świetlicy

  W piątek 29 listopada w świetlicy szkolnej mogliśmy przenieść się w świat magii i wróżb.

Z wizytą w Warszawie

  27 listopada 2019 roku z całą klasą byłem na wycieczce w Warszawie. Razem z nami pojechała klasa 4 i 6a. Tego dnia nie było lekcji.

Warszawa

  27 listopada o godzinie 7:00 wyjechaliśmy na wycieczkę do Warszawy.

II Szkolny Festiwal Piosenki

  We wtorek 10 grudnia 2019r. odbył się II Szkolny Festiwal Piosenki. W 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej hasłem festiwalu była „Piosenka Walcząca”.

"Zakątek Odkrywców"

Dnia 6-go grudnia w Mikołajki klasy drugie odwiedziły "Zakątek Odkrywców" w Boryszewie.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar