Losowa
galeria zdjęć 
 
2014 - Przywitanie Wiosny w SP
Aktualności
< 48 z 500 >
Z wizytą w Warszawie

  27 listopada 2019 roku z całą klasą byłem na wycieczce w Warszawie. Razem z nami pojechała klasa 4 i 6a. Tego dnia nie było lekcji.

  Wyjechaliśmy bardzo wcześnie. Około godziny 10:30 dojechaliśmy do Warszawy i poszliśmy zwiedzać Starówkę i plac Józefa Piłsudskiego. Następnie pojechaliśmy obejrzeć Zamek Królewski oraz kościół, do którego weszliśmy, żeby się pomodlić.

  Kolejnym punktem naszej wycieczki był posiłek w McDonald. Każdy mógł zamówić to, na co miał ochotę.
Póżniej pojechaliśmy do parku rozrywki tj. Jump Arena. Na początku wykonywaliśmy rozgrzewkę tzn. pajacyki, a póżniej instruktorzy wyjaśniali nam w jaki sposób należało korzystać z trampolin.

  Ostatnim punktem naszej wycieczki był Królewski Ogród Światła w Wilanowie. Można tam było zobaczyć m.in. rozświetlone pergole, fontanny, róże i drzewka. W tak pięknej scenerii mogliśmy poczuć się jak na królewskim dworze.

  Z wycieczki wróciliśmy ok. godziny 21:30. Po powrocie do domu opowiedziałem o tym co widziałem, mam nadzieję, że pojadę jeszcze raz z moją rodziną. Wspomnienia i przeżycia z wycieczki są niezpomniane.

Łukasz Zajdziński kl.5a

źródło: 2020-01-23 19:58, Irena Grodzicka, Jolanta Pawłowka
publikacja: 2020-01-23 09:40, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
AI Schools & Academy

  W roku szkolnym 2019/2020 w naszej szkole odbywają się  zajęcia w ramach Programu „AI Schools & Academy”. 

Jasełka 2019

  Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. W świąteczny klimat wprowadziły wszystkich przygotowane przez uczniów klasy 7a i 7b jasełka, które zostały wystawione dnia 20.12.2019 r w naszej szkole.

Świetlicowy konkurs "Bombka"

  Na kilka dni przed świętami wychowankowie świetlicy przystąpili do konkursu na najładniejszą bombkę.

Konkurs "Pluszowy Miś Ratownik"

  Pluszowy miś ma już 117 lat. Bywa największym przyjacielem dziecka i jest bohaterem wielu bajek. Od kilku lat jest też bohaterem konkursu fotograficznego w naszej świetlicy.

Czekamy na zimę i święta

  Za kilka dni zawita do nas ostatnia pora roku "zima" i wszyscy będziemy przeżywać jedno z najpiękniejszych świąt-„Boże Narodzenie”-tak rozpoczęła nasz przegląd Zuzia Ronkiewicz,która wystąpiła w roli prezenterki.

Spotkanie autorskie z p. Zbigniewem Kołbą

  W dniu 25 września 2019r. w Miejsko Gminnej Bibliotece Publiczne w Bieżuniu odbyło się spotkanie autorskie z p. Zbigniewem Kołbą.

Andrzejki na świetlicy

  W piątek 29 listopada w świetlicy szkolnej mogliśmy przenieść się w świat magii i wróżb.

Z wizytą w Warszawie

  27 listopada 2019 roku z całą klasą byłem na wycieczce w Warszawie. Razem z nami pojechała klasa 4 i 6a. Tego dnia nie było lekcji.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar