Losowa
galeria zdjęć 
 
Konkurs pięknego czytania
Aktualności
< 45 z 500 >
Czekamy na zimę i święta

  Za kilka dni zawita do nas ostatnia pora roku "zima" i wszyscy będziemy przeżywać jedno z najpiękniejszych świąt-„Boże Narodzenie”-tak rozpoczęła nasz przegląd Zuzia Ronkiewicz,która wystąpiła w roli prezenterki.

   Dnia 18 grudnia przenieśliśmy się w świat pięknej piosenki zimowej,kolęd i pastorałek,w których zaprezentowali się uczniowie klas 1-3. Z utworem „Leć gwiazdeczko” gościnnie wystąpiła grupa 6-latków „Smerfy”.

   W wykonaniu naszych artystów usłyszeliśmy przepięknie wykonane polskie kolędy,pastorałki i piosenki zimowe, min.”Gore gwiazda”, „Kolędowy czas”,”Bałwanek Bouli” ,”Kochany Panie Mikołaju”...

  Jako ostatni wraz z p.dyrektorem zaprezentowali się nauczyciele i obecni rodzice .Wykonali kolędę „Przybieżeli do Betlejem”. „Poszło” im również świetnie.

  Wszystkim udzielił się ten fascynujący zimowo-świąteczny klimat. Dziękujemy artystom oraz obecnym gościom i zapraszamy za rok.

Dorota Bugowska

źródło: 2020-01-07 10:14, Dorota Bugowska
publikacja: 2020-01-21 17:24, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
AI Schools & Academy

  W roku szkolnym 2019/2020 w naszej szkole odbywają się  zajęcia w ramach Programu „AI Schools & Academy”. 

Jasełka 2019

  Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. W świąteczny klimat wprowadziły wszystkich przygotowane przez uczniów klasy 7a i 7b jasełka, które zostały wystawione dnia 20.12.2019 r w naszej szkole.

Świetlicowy konkurs "Bombka"

  Na kilka dni przed świętami wychowankowie świetlicy przystąpili do konkursu na najładniejszą bombkę.

Konkurs "Pluszowy Miś Ratownik"

  Pluszowy miś ma już 117 lat. Bywa największym przyjacielem dziecka i jest bohaterem wielu bajek. Od kilku lat jest też bohaterem konkursu fotograficznego w naszej świetlicy.

Czekamy na zimę i święta

  Za kilka dni zawita do nas ostatnia pora roku "zima" i wszyscy będziemy przeżywać jedno z najpiękniejszych świąt-„Boże Narodzenie”-tak rozpoczęła nasz przegląd Zuzia Ronkiewicz,która wystąpiła w roli prezenterki.

Spotkanie autorskie z p. Zbigniewem Kołbą

  W dniu 25 września 2019r. w Miejsko Gminnej Bibliotece Publiczne w Bieżuniu odbyło się spotkanie autorskie z p. Zbigniewem Kołbą.

Andrzejki na świetlicy

  W piątek 29 listopada w świetlicy szkolnej mogliśmy przenieść się w świat magii i wróżb.

Z wizytą w Warszawie

  27 listopada 2019 roku z całą klasą byłem na wycieczce w Warszawie. Razem z nami pojechała klasa 4 i 6a. Tego dnia nie było lekcji.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar