Losowa
galeria zdjęć 
 
HARCERSKIE LATO 2018/2019
Aktualności
< 15 z 500 >
Jasełka 2019

  Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. W świąteczny klimat wprowadziły wszystkich przygotowane przez uczniów klasy 7a i 7b jasełka, które zostały wystawione dnia 20.12.2019 r w naszej szkole.

  Szkolni aktorzy świetnie i z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w swoje role, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Uczniowie wcielili się w role Maryi i Józefa, babci która pomogła im w potrzebie, pasterzy, aniołów, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Nie zabrakło też diabłów, którym wspólnie z Herodem zależało na tym by nie dopuść do królowania Jezusa w ludzkich sercach.

  Świetności inscenizacji dodały kolędy i pastorałki, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy wyjątkowy klimat zbliżających się Świąt.

  Trud i praca uczniów oraz ich zdolności aktorskie po przedstawieniu nagrodzona była gromkimi brawami.

  Po zakończonym spektaklu głos zabrał Dyrektor szkoły p. Sławomir Kosin który podziękował młodym artystom oraz ich opiekunom p. Justynie Ludwiczak za przygotowanie jasełek i p. Markowi Nastachowskiemu za oprawę muzyczną oraz za wprowadzenie w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Pan Dyrektor złożył także świąteczne życzenia przybyłym na uroczystość gościom, rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Do życzeń dołączył również Proboszcz Tomasz Ozimkowski, który życzył całej społeczności szkolnej by czas Bożego Narodzenia był dla wszystkich wyjątkowym momentem spotkania z Bogiem i dawania na co dzień przykładu chrześcijańskiej postawy wobec ludzi.

źródło: 2020-01-15 18:57, Justyna Ludwiczak, fot. Marek Nastachowski
publikacja: 2020-01-21 18:51, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Pasowanie na przedszkolaka

   W październiku w Samorządowym Przedszkolu w Bieżuniu odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka”.

28 Finał WOŚP

   Łączymy  siły!  Gramy, śpiewamy, tańczymy, bo to lubimy.

Mikołajki w Ib

  6 grudnia w Mikołajki klasa Ib dzięki hojności i dobrym sercom rodziców jednej z naszych uczennic miała przyjemność spotkać się z Mikołajem i jego mikołajową rodziną.

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej klas VII i VIII

  W dniu 28XI 2019r odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej klas VII i VIII. Zawody odbyły się w hali sportowej w Siemiątkowie. Drużyna dziewcząt wywalczyła I miejsce w powiecie żuromińskim.

BohaterON

  W styczniu 2020 roku już po raz czwarty nasza szkoła otrzymała podziękowania za zaangażowanie się i aktywny udział w IV edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON - włącz historię, której celem jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, edukacja społeczna a także promocja patriotycznych postaw i historii Polski XXw.

AI Schools & Academy

  W roku szkolnym 2019/2020 w naszej szkole odbywają się  zajęcia w ramach Programu „AI Schools & Academy”. 

Jasełka 2019

  Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. W świąteczny klimat wprowadziły wszystkich przygotowane przez uczniów klasy 7a i 7b jasełka, które zostały wystawione dnia 20.12.2019 r w naszej szkole.

Świetlicowy konkurs "Bombka"

  Na kilka dni przed świętami wychowankowie świetlicy przystąpili do konkursu na najładniejszą bombkę.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar