Losowa
galeria zdjęć 
 
Wycieczka w Sudety 2018/2019
Aktualności
< 19 z 500 >
Spotkanie autorskie z p. Zbigniewem Kołbą

  W dniu 25 września 2019r. w Miejsko Gminnej Bibliotece Publiczne w Bieżuniu odbyło się spotkanie autorskie z p. Zbigniewem Kołbą.

  Pan Zbigniew przyjechał do Bieżunia na zaproszenie Miejsko Gminnej Biblioteki, aby spotkać się z dziećmi. W spotkaniu wzięła udział spora grupa uczniów klas V - VI z Zespołu Placówek Oświatowych w Bieżuniu. Autor książki dla dzieci „Znajdź mnie i odwiedź” w prosty i przystępny sposób opowiadał zgromadzonym uczniom o tym, jak należy dbać o swoje zdrowie, przestrzegając kilku prostych zasad: wysypiać się, uprawiać sport i zdrowo się odżywiać, także zachęcał do czytania książek. Mówił, że książka kształtuje charakter, uszlachetnia serce oraz rozwija pasje.

Po spotkaniu uczniowie mieli możliwość zakupu książki wraz z autografem i specjalną dedykacją.

źródło: 2020-02-03 09:24, Agnieszka Budzich
publikacja: 2020-02-03 16:24, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Konkurs "Pluszowy Miś Ratownik"

  Pluszowy miś ma już 117 lat. Bywa największym przyjacielem dziecka i jest bohaterem wielu bajek. Od kilku lat jest też bohaterem konkursu fotograficznego w naszej świetlicy.

Czekamy na zimę i święta

  Za kilka dni zawita do nas ostatnia pora roku "zima" i wszyscy będziemy przeżywać jedno z najpiękniejszych świąt-„Boże Narodzenie”-tak rozpoczęła nasz przegląd Zuzia Ronkiewicz,która wystąpiła w roli prezenterki.

Spotkanie autorskie z p. Zbigniewem Kołbą

  W dniu 25 września 2019r. w Miejsko Gminnej Bibliotece Publiczne w Bieżuniu odbyło się spotkanie autorskie z p. Zbigniewem Kołbą.

Andrzejki na świetlicy

  W piątek 29 listopada w świetlicy szkolnej mogliśmy przenieść się w świat magii i wróżb.

Z wizytą w Warszawie

  27 listopada 2019 roku z całą klasą byłem na wycieczce w Warszawie. Razem z nami pojechała klasa 4 i 6a. Tego dnia nie było lekcji.

Warszawa

  27 listopada o godzinie 7:00 wyjechaliśmy na wycieczkę do Warszawy.

II Szkolny Festiwal Piosenki

  We wtorek 10 grudnia 2019r. odbył się II Szkolny Festiwal Piosenki. W 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej hasłem festiwalu była „Piosenka Walcząca”.

"Zakątek Odkrywców"

Dnia 6-go grudnia w Mikołajki klasy drugie odwiedziły "Zakątek Odkrywców" w Boryszewie.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar