Losowa
galeria zdjęć 
 
Wybory do Samorządu SSP
Aktualności
Bieżuń stał się mekką Szczypiorniaka – Ciężka praca i przyjemności czyli dwa w jednym

 Relacja z pobytu na obozie sportowym w Bieżuniu Klubu Sportowego "Szczypiorniak" Olsztyn opublikowana na portalu internetowym www.wama-sport.pl.

  "Ugoszczono nas iście po królewsku. Miejscowość może bez większych atrakcji, ale z zapleczem jakiego pozazdrościłby niejeden sportowiec i niejeden klub . Sprzęt podstawowy i specjalistyczny wymiarowa sala sportowa, siłownia, sale aerobiku, do dyspozycji boisko trawiaste i wiele gier rekreacyjnych w tym bilard i piłkarzyki. Takie warunki przed sezonem nastali najmłodsi adepci i zawodnicy piłki ręcznej KS Szczypiorniak.

   Można na potęgę chwalić takie ośrodki, które nie tylko pozwolą, ale chętnie przyjmą każdą ekipę. Klasy sportowe przygotowując się do nowego sezonu mają szanse sprawdzić się z miejscową drużyną z Bieżunia jak i Płocka, gdyż razem przebywamy na obozie sportowym. Juniorzy z Płocka zaprosili drużynę z Sierpca co urozmaiciło życie na obozie. Gospodarz nie tylko ugościł zarówno II ligowy zespół z Olsztyna jak i klasy sportowe Gimnazjum nr 7 z Olsztyna, ale również każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę z obozu sportowego w Bieżuniu.

Pracę z grupą zawodników wspiera nowy szkoleniowiec pochodząc z Gdyni trener Aleksander Wedereit wprowadzając nową myśl szkoleniową i uatrakcyjniając zajęcia z młodymi zawodnikami Klubu Sportowego "Szczypiorniak" Olsztyn.

Można uczyć się od najlepszych gdyż postacią numer jeden w Bieżuniu jest Piotr Małachowski - olimpijczyk oraz dobry przyjaciel szkoły, który urodził się w Żurominie niedaleko Bieżunia gdzie teraz przebywają nasi szczypiorniści.

Od września rusza nabór do Akademii Szczypiorniaka Zapraszamy uczniów Szkół Podstawowych z Olsztyna i okolic na zajęcia z piłką ręcznej.

Treningi prowadzą Konstanty Targoński 502 395 316, Gabriela Jarzębowska oraz Aleksandra Wilczak."

Artykuł z serwisu internetowego: http://www.wama-sport.pl/

źródło: 2013-08-26 07:42, http://www.wama-sport.pl/
publikacja: 2013-08-27 22:13,

AKTUALNOŚCI
Piłka ręczna

   Na naszej stronie niewiele jest informacji z życia naszej drużyny piłki ręcznej, jednak planujemy to zmienić. Na początek, krótka relacja z życia naszej drużyny w ostatnich miesiącach.

Indywidualne biegi przełajowe

   Dnia 17.10.2013r. w Zieluniu odbyły się indywidualne biegi przełajowe. W tym roku impreza ta cieszyła się dużą frekwencją szkół z naszego powiatu.

IV edycja programu "Żyj smacznie i zdrowo"

Uczniowie  klasy IIb i IIIb wraz z wychowawcą p. Beatą Kowalską i p. Ireną Grodzicką zgłosiły się do konkursu. 

Aktywna przerwa ruszyła!

   Od poniedziałku 22.10.2013r. z inicjatywy Szkolnego Zespołu Promocji Zdrowia ruszyła „AKTYWNA PRZERWA”, będąca jednym z wielu prozdrowotnych działań mających odbywać się w tym roku szkolnym w ZPO. 

Wywiadówka prozdrowotna dla rodziców

   Dnia 16 października 2013r. w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Bieżuniu odbyła się wywiadówka prozdrowotna, której tematem było „Prawidłowe żywienie dzieci i młodzieży”. Prelekcję prowadziła dietetyk. Pani Katarzyna Dul.

Dzień Edukacji Narodowej

   W Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu bardzo uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. 

Pasowania nadszedł czas
uczniem będzie każdy z nas!

  Bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego „Pierwszaka” jest dzień ślubowania i pasowania.

Relacja w Orange Sport z Gali MMA w Bieżuniu

Relacja w Orange Sport z Gali MMA w Bieżuniu

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar