Losowa
galeria zdjęć 
 
Światowy Dzień Pluszowego Misia - Przedszkole (2018)
Aktualności
< 446 z 481 >
Profesjonalna Liga MMA w Bieżuniu

Relacja z Profesjonalnej Ligi MMA na stronie www.zawkrzenskisport.pl.

"Gala Profesjonalnej Ligi MMA, jaką w ostatni weekend zorganizowano w Bieżuniu była jedną z największych imprez w regionie w tym roku. Zmagania zawodników w oktagonie oglądał komplet widzów. Ze świetnej strony przed własną publicznością pokazał się Kamil Łebkowski. Połowicznie udany debiut mają za sobą podopieczni Rafała Podskoka z Mławy.

Nasi sportowcy na ring weszli jako pierwsi. Walka Milano Paczkowskiego z Dawidem Kosiorkiem była pokazem siły mławianina. Do pełni szczęścia w tej rywalizacji zabrakło nokautu. Jako drugi bieżuńskiej publiczności pokazał się Kacper Osiecki, który skrzyżował rękawice z Mariuszem Rygalskim. O końcowej porażce podopiecznego Rafała Podskoka zadecydował werdykt sędziów. Trener mławskich zawodników był jednak zadowolony z występu swoich sportowców.

- Widać było, że są to pierwsze pojedynki, do tego doszedł stres oraz presja walki przed liczną widownią- mówił tuż po zakończeniu walk Milano Paczkowskiego i Kacpra Osieckiego ich opiekun, Rafał Podskok.

Łebkowski wygrywa u siebie

Pomysłodawcą zorganizowania gali mieszanych sztuk walki w Bieżuńskiej Hali Sportowej był pochodzący z Żuromina, Kamil Łebkowski. Na co dzień trenujący w Okniński MMA Team, Łebkowski stoczył walkę, która była pojedynkiem wieczoru. W tygodniu poprzedzającym galę zmianie uległ rywal żurominianina. Sebastiana Kujawiaka w oktagonie zastąpił Dominik Cacko. Nasz zawodnik nie zdołał znokautować swojego przeciwnika, ale sędziowie i tak nie mieli wątpliwości kto w tej walce zasłużył na wygraną. Jednogłośną decyzją arbitrów wygrał Łebkowski.

Mógł Bieżuń, może Mława

Przykład organizacji gali Profesjonalnej Ligi MMA w Bieżuniu pokazuje, że można nawet w niewielkiej miejscowości zrobić na dobrym poziomie sportowe wydarzenie. Kto wie, może następnym miastem do którego zawitają mieszane sztuki walki będzie Mława. Obiektów sportowych, w których można by zorganizować podobne przedsięwzięcie nie brakuje. I jak widać nie brakuje również zawodników, którzy mogą rywalizować z innymi. MMA jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się sportów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. A dla wielu, występ w gali organizowanej przez amerykańską federację UFC jest marzeniem porównywalnym do występu piłkarza na mistrzostwach świata.

Wyniki 21. Profesjonalnej Ligi MMA w Bieżuniu

Kamil Łebkowski – Dominik Cacko (zw. Łebkowskiego przez jednogłośną decyzję), Artur Mroczek – Tomasz Czerski (zw. Mroczka przez TKO), Hubert Szymajda – Fryderyk Dąbala (zw. Szymajdy przez poddanie), Wojciech Sokólski – Marcin Jasiecki (remis), Arbi Shamaev – Łukasz Grochowski (zw. Shamaeva przez TKO), Marcin Bartosiński – Sebastian Solarz (zw. Bartosińskiego przez poddanie), Michał Bartoszewicz – Maciej Halejko (zw. Bartoszewicza przez TKO), Lena Tkhorevska – Sylwia Juśkiewicz (zw. Tkhorevskey przez poddanie), Mariusz Rygalski – Kacper Osiecki (zw. Rygalskiego przez decyzję), Milano Paczkowski – Dawid Kosiorek (zw. Paczkowskiego przez decyzję)."

Artykuł z serwisu internetowego: www.zawkrzenskisport.pl

 

publikacja: 2013-10-02 21:48,

AKTUALNOŚCI
Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZPO w Bieżuniu

W piątek 14.11.13r. odbył się I Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZPO w Bieżuniu.

Bieżuń w najlepszej ósemce na Mazowszu

Uczniowie VI klasy sportowej Szkoły Podstawowej z Bieżunia, zawodnicy MKS Wkra Bieżuń, podopieczni Daniela Liszewskiego awansowali do najlepszej ósemki na Mazowszu.

Obchody Dnia Niepodległości

   8 listopada 2013r. w Samorządowej Szkole Podstawowej w Bieżuniu odbyła się uroczystość z okazji 95 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zatytułowana „… nie jesteś ty już niewolnicą ”.

Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 8.11.2013 r. obchodziliśmy Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

VI Dzień Trzeźwości (18-go listopada 2013r.)

   W ramach obchodów „VI DNIA TRZEŹWOŚCI” Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bieżuniu zorganizowała dla uczniów szkół z terenu Miasta i Gminy Bieżuń bezpłatne spektakle profilaktyczne przygotowane przez Impresariat Artystyczny „Inspiracja” z Krakowa.

Góra Grosza

  Wiele nie mamy - ale wiemy, że są inni, którzy naszej pomocy potrzebują.

Przedszkolaki w Bibliotece Szkolnej

   14 listopada br. biblioteka szkolna Gimnazjum w Bieżuniu gościła  przedszkolaków  z Samorządowego Przedszkola w Bieżuniu. W zajęciach bibliotecznych wzięły udział dwie grupy  6 – latków.

I miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej!

   Reprezentacja chłopców  naszego Gimnazjum zastała Mistrzem Powiatu w Turnieju Halowej Piłki Nożnej, który odbył się 19 listopada w Siemiątkowie i będzie reprezentowała powiat żuromiński na Turnieju Rejonowym w Mławie.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar