Losowa
galeria zdjęć 
 
Dzień Edukacji Narodowej 2012
Aktualności
< 483 z 500 >
Profesjonalna Liga MMA w Bieżuniu

Relacja z Profesjonalnej Ligi MMA na stronie www.zawkrzenskisport.pl.

"Gala Profesjonalnej Ligi MMA, jaką w ostatni weekend zorganizowano w Bieżuniu była jedną z największych imprez w regionie w tym roku. Zmagania zawodników w oktagonie oglądał komplet widzów. Ze świetnej strony przed własną publicznością pokazał się Kamil Łebkowski. Połowicznie udany debiut mają za sobą podopieczni Rafała Podskoka z Mławy.

Nasi sportowcy na ring weszli jako pierwsi. Walka Milano Paczkowskiego z Dawidem Kosiorkiem była pokazem siły mławianina. Do pełni szczęścia w tej rywalizacji zabrakło nokautu. Jako drugi bieżuńskiej publiczności pokazał się Kacper Osiecki, który skrzyżował rękawice z Mariuszem Rygalskim. O końcowej porażce podopiecznego Rafała Podskoka zadecydował werdykt sędziów. Trener mławskich zawodników był jednak zadowolony z występu swoich sportowców.

- Widać było, że są to pierwsze pojedynki, do tego doszedł stres oraz presja walki przed liczną widownią- mówił tuż po zakończeniu walk Milano Paczkowskiego i Kacpra Osieckiego ich opiekun, Rafał Podskok.

Łebkowski wygrywa u siebie

Pomysłodawcą zorganizowania gali mieszanych sztuk walki w Bieżuńskiej Hali Sportowej był pochodzący z Żuromina, Kamil Łebkowski. Na co dzień trenujący w Okniński MMA Team, Łebkowski stoczył walkę, która była pojedynkiem wieczoru. W tygodniu poprzedzającym galę zmianie uległ rywal żurominianina. Sebastiana Kujawiaka w oktagonie zastąpił Dominik Cacko. Nasz zawodnik nie zdołał znokautować swojego przeciwnika, ale sędziowie i tak nie mieli wątpliwości kto w tej walce zasłużył na wygraną. Jednogłośną decyzją arbitrów wygrał Łebkowski.

Mógł Bieżuń, może Mława

Przykład organizacji gali Profesjonalnej Ligi MMA w Bieżuniu pokazuje, że można nawet w niewielkiej miejscowości zrobić na dobrym poziomie sportowe wydarzenie. Kto wie, może następnym miastem do którego zawitają mieszane sztuki walki będzie Mława. Obiektów sportowych, w których można by zorganizować podobne przedsięwzięcie nie brakuje. I jak widać nie brakuje również zawodników, którzy mogą rywalizować z innymi. MMA jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się sportów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. A dla wielu, występ w gali organizowanej przez amerykańską federację UFC jest marzeniem porównywalnym do występu piłkarza na mistrzostwach świata.

Wyniki 21. Profesjonalnej Ligi MMA w Bieżuniu

Kamil Łebkowski – Dominik Cacko (zw. Łebkowskiego przez jednogłośną decyzję), Artur Mroczek – Tomasz Czerski (zw. Mroczka przez TKO), Hubert Szymajda – Fryderyk Dąbala (zw. Szymajdy przez poddanie), Wojciech Sokólski – Marcin Jasiecki (remis), Arbi Shamaev – Łukasz Grochowski (zw. Shamaeva przez TKO), Marcin Bartosiński – Sebastian Solarz (zw. Bartosińskiego przez poddanie), Michał Bartoszewicz – Maciej Halejko (zw. Bartoszewicza przez TKO), Lena Tkhorevska – Sylwia Juśkiewicz (zw. Tkhorevskey przez poddanie), Mariusz Rygalski – Kacper Osiecki (zw. Rygalskiego przez decyzję), Milano Paczkowski – Dawid Kosiorek (zw. Paczkowskiego przez decyzję)."

Artykuł z serwisu internetowego: www.zawkrzenskisport.pl

 

publikacja: 2013-10-02 21:48,

AKTUALNOŚCI
Przedszkole w ruchu

  Maluchy chętnie uczestniczą w zabawach ruchowych i z radością podejmują działania proponowane przez nauczyciela.

 
„W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”

  Ruch i aktywny tryb życia jest niezastąpionym czynnikiem i napędem w osiągnięciu zdrowia fizycznego i psychicznego.

Dzień Kobiet w przedszkolu

 „Ósmy marca” gdy nadejdzie przez jeden dzień cały, nie dokuczaj tym kobietom dużym ani małym.

Mamy dzisiaj Walentynki, święto chłopca i dziewczynki!!!

  Na balu karnawałowym w grupach 3 i 4 latków królowały księżniczki, motylki, biedroneczki, panowie Spidermani, policjanci, piraci.

 
Relacja z dyskoteki szkolnej

  Relacja z dyskoteki szkolnej- artykuł pochodzi z z gazetki szkolnej Gimpress, autorem artykułu jest Karolina Mitak.

I Edycja Ligi Szkolnej w Piłkę Siatkową Drużyn Mieszanych

  Od jakiegoś czasu w Gimnazjum odbywają się systematycznie (wtorek i czwartek -po lekcjach) mecze w piłkę siatkową reprezentacji  klas.

Wyjazd do aquaparku w Pluskach

  We wtorek, 18 lutego dzieci z klas IV-VI wyjechały do aquaparku w Pluskach. Pod czujnym okiem opiekunów i ratowników spędzały aktywnie czas świetnie się przy tym bawiąc.

Ferie w szkole - wyjazd na basen

  17 lutego, w ramach programu ”Ferie w szkole”, odbył się wyjazd na basen do Sierpca.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar