Losowa
galeria zdjęć 
 
Uroczyste ślubowanie pierwszaków
Aktualności
Profesjonalna Liga MMA w Bieżuniu

Relacja z Profesjonalnej Ligi MMA na stronie www.zawkrzenskisport.pl.

"Gala Profesjonalnej Ligi MMA, jaką w ostatni weekend zorganizowano w Bieżuniu była jedną z największych imprez w regionie w tym roku. Zmagania zawodników w oktagonie oglądał komplet widzów. Ze świetnej strony przed własną publicznością pokazał się Kamil Łebkowski. Połowicznie udany debiut mają za sobą podopieczni Rafała Podskoka z Mławy.

Nasi sportowcy na ring weszli jako pierwsi. Walka Milano Paczkowskiego z Dawidem Kosiorkiem była pokazem siły mławianina. Do pełni szczęścia w tej rywalizacji zabrakło nokautu. Jako drugi bieżuńskiej publiczności pokazał się Kacper Osiecki, który skrzyżował rękawice z Mariuszem Rygalskim. O końcowej porażce podopiecznego Rafała Podskoka zadecydował werdykt sędziów. Trener mławskich zawodników był jednak zadowolony z występu swoich sportowców.

- Widać było, że są to pierwsze pojedynki, do tego doszedł stres oraz presja walki przed liczną widownią- mówił tuż po zakończeniu walk Milano Paczkowskiego i Kacpra Osieckiego ich opiekun, Rafał Podskok.

Łebkowski wygrywa u siebie

Pomysłodawcą zorganizowania gali mieszanych sztuk walki w Bieżuńskiej Hali Sportowej był pochodzący z Żuromina, Kamil Łebkowski. Na co dzień trenujący w Okniński MMA Team, Łebkowski stoczył walkę, która była pojedynkiem wieczoru. W tygodniu poprzedzającym galę zmianie uległ rywal żurominianina. Sebastiana Kujawiaka w oktagonie zastąpił Dominik Cacko. Nasz zawodnik nie zdołał znokautować swojego przeciwnika, ale sędziowie i tak nie mieli wątpliwości kto w tej walce zasłużył na wygraną. Jednogłośną decyzją arbitrów wygrał Łebkowski.

Mógł Bieżuń, może Mława

Przykład organizacji gali Profesjonalnej Ligi MMA w Bieżuniu pokazuje, że można nawet w niewielkiej miejscowości zrobić na dobrym poziomie sportowe wydarzenie. Kto wie, może następnym miastem do którego zawitają mieszane sztuki walki będzie Mława. Obiektów sportowych, w których można by zorganizować podobne przedsięwzięcie nie brakuje. I jak widać nie brakuje również zawodników, którzy mogą rywalizować z innymi. MMA jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się sportów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. A dla wielu, występ w gali organizowanej przez amerykańską federację UFC jest marzeniem porównywalnym do występu piłkarza na mistrzostwach świata.

Wyniki 21. Profesjonalnej Ligi MMA w Bieżuniu

Kamil Łebkowski – Dominik Cacko (zw. Łebkowskiego przez jednogłośną decyzję), Artur Mroczek – Tomasz Czerski (zw. Mroczka przez TKO), Hubert Szymajda – Fryderyk Dąbala (zw. Szymajdy przez poddanie), Wojciech Sokólski – Marcin Jasiecki (remis), Arbi Shamaev – Łukasz Grochowski (zw. Shamaeva przez TKO), Marcin Bartosiński – Sebastian Solarz (zw. Bartosińskiego przez poddanie), Michał Bartoszewicz – Maciej Halejko (zw. Bartoszewicza przez TKO), Lena Tkhorevska – Sylwia Juśkiewicz (zw. Tkhorevskey przez poddanie), Mariusz Rygalski – Kacper Osiecki (zw. Rygalskiego przez decyzję), Milano Paczkowski – Dawid Kosiorek (zw. Paczkowskiego przez decyzję)."

Artykuł z serwisu internetowego: www.zawkrzenskisport.pl

 

publikacja: 2013-10-02 21:48,

AKTUALNOŚCI
Piłka ręczna

   Na naszej stronie niewiele jest informacji z życia naszej drużyny piłki ręcznej, jednak planujemy to zmienić. Na początek, krótka relacja z życia naszej drużyny w ostatnich miesiącach.

Indywidualne biegi przełajowe

   Dnia 17.10.2013r. w Zieluniu odbyły się indywidualne biegi przełajowe. W tym roku impreza ta cieszyła się dużą frekwencją szkół z naszego powiatu.

IV edycja programu "Żyj smacznie i zdrowo"

Uczniowie  klasy IIb i IIIb wraz z wychowawcą p. Beatą Kowalską i p. Ireną Grodzicką zgłosiły się do konkursu. 

Aktywna przerwa ruszyła!

   Od poniedziałku 22.10.2013r. z inicjatywy Szkolnego Zespołu Promocji Zdrowia ruszyła „AKTYWNA PRZERWA”, będąca jednym z wielu prozdrowotnych działań mających odbywać się w tym roku szkolnym w ZPO. 

Wywiadówka prozdrowotna dla rodziców

   Dnia 16 października 2013r. w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Bieżuniu odbyła się wywiadówka prozdrowotna, której tematem było „Prawidłowe żywienie dzieci i młodzieży”. Prelekcję prowadziła dietetyk. Pani Katarzyna Dul.

Dzień Edukacji Narodowej

   W Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu bardzo uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. 

Pasowania nadszedł czas
uczniem będzie każdy z nas!

  Bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego „Pierwszaka” jest dzień ślubowania i pasowania.

Relacja w Orange Sport z Gali MMA w Bieżuniu

Relacja w Orange Sport z Gali MMA w Bieżuniu

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar