Losowa
galeria zdjęć 
 
"ZACZAROWANE BALETKI" - konkurs taneczny dla przedszkolaków (2018)
Aktualności
< 443 z 480 >
Pasowania nadszedł czas
uczniem będzie każdy z nas!

  Bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego „Pierwszaka” jest dzień ślubowania i pasowania.

   Wówczas staje się on pełnoprawnym uczniem szkoły. Dzieci na tę chwilę czekają bardzo niecierpliwie. Tego dnia zdają swój pierwszy szkolny egzamin przed dyrektorem szkoły, nauczycielami i rodzicami.

  Dnia 2 października 2013 r. ta niezwykła uroczystość odbyła się w Samorządowej Szkole Podstawowej przy Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu. Przygotowały ją wychowawczynie klasy Ia i Ib: pani Maria Zdziemborska i pani Aleksandra Mieszkowska. Pierwszoklasiści w galowych strojach i w niebieskich biretach z przejęciem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po części artystycznej uczniowie z powagą złożyli ślubowanie na sztandar szkoły.

   Po ślubowaniu pan dyrektor Sławomir Kosin wielkim ołówkiem pasował pierwszoklasistów na uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej w Bieżuniu i tym samym przyjął ich do społeczności uczniowskiej. Następnie złożył im życzenia wielu sukcesów i gratulacje.

   Po uroczystości rodzice przygotowali naszym bohaterom miłe upominki i słodki poczęstunek.

   Pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

Maria Zdziemborska
Aleksandra Mieszkowska

źródło: 2013-10-10 18:29, Maria Zdziemborska, Aleksandra Mieszkowska
publikacja: 2013-10-10 21:49, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Bieżuń w najlepszej ósemce na Mazowszu

Uczniowie VI klasy sportowej Szkoły Podstawowej z Bieżunia, zawodnicy MKS Wkra Bieżuń, podopieczni Daniela Liszewskiego awansowali do najlepszej ósemki na Mazowszu.

Obchody Dnia Niepodległości

   8 listopada 2013r. w Samorządowej Szkole Podstawowej w Bieżuniu odbyła się uroczystość z okazji 95 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zatytułowana „… nie jesteś ty już niewolnicą ”.

Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 8.11.2013 r. obchodziliśmy Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

VI Dzień Trzeźwości (18-go listopada 2013r.)

   W ramach obchodów „VI DNIA TRZEŹWOŚCI” Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bieżuniu zorganizowała dla uczniów szkół z terenu Miasta i Gminy Bieżuń bezpłatne spektakle profilaktyczne przygotowane przez Impresariat Artystyczny „Inspiracja” z Krakowa.

Góra Grosza

  Wiele nie mamy - ale wiemy, że są inni, którzy naszej pomocy potrzebują.

Przedszkolaki w Bibliotece Szkolnej

   14 listopada br. biblioteka szkolna Gimnazjum w Bieżuniu gościła  przedszkolaków  z Samorządowego Przedszkola w Bieżuniu. W zajęciach bibliotecznych wzięły udział dwie grupy  6 – latków.

I miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej!

   Reprezentacja chłopców  naszego Gimnazjum zastała Mistrzem Powiatu w Turnieju Halowej Piłki Nożnej, który odbył się 19 listopada w Siemiątkowie i będzie reprezentowała powiat żuromiński na Turnieju Rejonowym w Mławie.

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt

   Dnia 14-11-2013r. w hali sportowej w Bieżuniu odbył się Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych oraz Gimnazjów.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar