Losowa
galeria zdjęć 
 
Eliminacje do turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"
Aktualności
< 443 z 481 >
Dzień Edukacji Narodowej

   W Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu bardzo uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. 

Dzień Edukacji Narodowej 2013

   Na akademię w dniu 14 października 2013r. o godz. 10.00 licznie przybyli zaproszeni goście: emerytowani nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele i pracownicy oświaty.

   Dyrektor p. Marek Cimochowski na wstępie powitał wszystkich przybyłych gości na tę uroczystość. Następnie złożył życzenia wytrwałości, radości w pracy z uczniami oraz odczytał przekazane na jego ręce serdeczne życzenia od Burmistrza Miasta i Gminy Bieżuń p. Andrzeja Szymańskiego. Również przedstawiciele Rady Rodziców skierowali ciepłe słowa, wyrazy podziękowania i kwiaty na ręce dyrekcji i grona pedagogicznego. W dalszej części uroczystości zostały wręczone nagrody nauczycielom wyróżniającym się w pracy pedagogicznej. Nagrodę Burmistrza otrzymał nauczyciel gimnazjum p. Waldemar Grabowski, natomiast nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali następujący nauczyciele: Alicja Grześkiewicz i Jolanta Ważna z Samorządowego Przedszkola w Bieżuniu, Maria Zdziemborska, Barbara Dobrowolska i Marek Nastachowski – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bieżuniu, Marzena Twarogowska, ks. Paweł Kułakowski, Grzegorz Budzich – Gimnazjum w Bieżuniu.

   W uroczysty nastrój wprowadzili obecnych uczniowie gimnazjum, którzy przedstawili montaż słowno – muzyczny, przygotowany pod kierunkiem p. Doroty Bugowskiej, Emilii Żelazkiewicz i Agnieszki Budzich. Na szczególną uwagę zasługuje występ chórku szkolnego prowadzonego przez p. Marka Nastachowskiego oraz przepięknie śpiewające solistki ze szkoły podstawowej i gimnazjum.
Jeszcze raz z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy nauczycielom oraz pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia.

Agnieszka Budzich

źródło: 2013-10-16 11:30, Agnieszka Budzich
publikacja: 2013-10-16 14:34, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZPO w Bieżuniu

W piątek 14.11.13r. odbył się I Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZPO w Bieżuniu.

Bieżuń w najlepszej ósemce na Mazowszu

Uczniowie VI klasy sportowej Szkoły Podstawowej z Bieżunia, zawodnicy MKS Wkra Bieżuń, podopieczni Daniela Liszewskiego awansowali do najlepszej ósemki na Mazowszu.

Obchody Dnia Niepodległości

   8 listopada 2013r. w Samorządowej Szkole Podstawowej w Bieżuniu odbyła się uroczystość z okazji 95 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zatytułowana „… nie jesteś ty już niewolnicą ”.

Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 8.11.2013 r. obchodziliśmy Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

VI Dzień Trzeźwości (18-go listopada 2013r.)

   W ramach obchodów „VI DNIA TRZEŹWOŚCI” Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bieżuniu zorganizowała dla uczniów szkół z terenu Miasta i Gminy Bieżuń bezpłatne spektakle profilaktyczne przygotowane przez Impresariat Artystyczny „Inspiracja” z Krakowa.

Góra Grosza

  Wiele nie mamy - ale wiemy, że są inni, którzy naszej pomocy potrzebują.

Przedszkolaki w Bibliotece Szkolnej

   14 listopada br. biblioteka szkolna Gimnazjum w Bieżuniu gościła  przedszkolaków  z Samorządowego Przedszkola w Bieżuniu. W zajęciach bibliotecznych wzięły udział dwie grupy  6 – latków.

I miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej!

   Reprezentacja chłopców  naszego Gimnazjum zastała Mistrzem Powiatu w Turnieju Halowej Piłki Nożnej, który odbył się 19 listopada w Siemiątkowie i będzie reprezentowała powiat żuromiński na Turnieju Rejonowym w Mławie.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar