Losowa
galeria zdjęć 
 
Jesienny Złaz Drużyn Harcerskich Hufca Żuromin w Bieżuniu
Aktualności
< 470 z 500 >
Dzień Edukacji Narodowej

   W Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu bardzo uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. 

Dzień Edukacji Narodowej 2013

   Na akademię w dniu 14 października 2013r. o godz. 10.00 licznie przybyli zaproszeni goście: emerytowani nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele i pracownicy oświaty.

   Dyrektor p. Marek Cimochowski na wstępie powitał wszystkich przybyłych gości na tę uroczystość. Następnie złożył życzenia wytrwałości, radości w pracy z uczniami oraz odczytał przekazane na jego ręce serdeczne życzenia od Burmistrza Miasta i Gminy Bieżuń p. Andrzeja Szymańskiego. Również przedstawiciele Rady Rodziców skierowali ciepłe słowa, wyrazy podziękowania i kwiaty na ręce dyrekcji i grona pedagogicznego. W dalszej części uroczystości zostały wręczone nagrody nauczycielom wyróżniającym się w pracy pedagogicznej. Nagrodę Burmistrza otrzymał nauczyciel gimnazjum p. Waldemar Grabowski, natomiast nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali następujący nauczyciele: Alicja Grześkiewicz i Jolanta Ważna z Samorządowego Przedszkola w Bieżuniu, Maria Zdziemborska, Barbara Dobrowolska i Marek Nastachowski – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bieżuniu, Marzena Twarogowska, ks. Paweł Kułakowski, Grzegorz Budzich – Gimnazjum w Bieżuniu.

   W uroczysty nastrój wprowadzili obecnych uczniowie gimnazjum, którzy przedstawili montaż słowno – muzyczny, przygotowany pod kierunkiem p. Doroty Bugowskiej, Emilii Żelazkiewicz i Agnieszki Budzich. Na szczególną uwagę zasługuje występ chórku szkolnego prowadzonego przez p. Marka Nastachowskiego oraz przepięknie śpiewające solistki ze szkoły podstawowej i gimnazjum.
Jeszcze raz z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy nauczycielom oraz pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia.

Agnieszka Budzich

źródło: 2013-10-16 11:30, Agnieszka Budzich
publikacja: 2013-10-16 14:34, Waldemar Grabowski

AKTUALNOŚCI
Ferie w szkole na sportowo

  Pierwszego dnia ferii wychowawcy klasy IIb, IIIa, IIIb zorganizowali wspólnie z uczniami świeczkowisko pod hasłem "Nocny Maraton Sportowy".

Jemy zdrowo i kolorowo

  Dnia 7 lutego 2014r. w przedszkolu odbyły się warsztaty pod hasłem „Jemy zdrowo i kolorowo”.

Zabawa choinkowa

   Tradycją szkolną jest zabawa choinkowa, która odbyła się 13 lutego 2014 r.

Ferie w gimnazjum

Oferta szkoły dla młodzieży gimnazjalnej.

Ferie w szkole podstawowej

Oferta naszej szkoły  dla dzieci.

Wyniki zbiórki pieniędzy w akcji „Góra Grosza” - SP

Podsumowanie akcji Góra Grosza w Szkole Podstawowej w Bieżuniu

Góra Grosza - GIMNAZJUM

Podsumowanie akcji Góra Grosza w Gimnazjum

Spotkanie z mistrzem

Czy mistrz PLMMA w kategorii 66 kilogramów Kamil Łebkowski je słodycze? Czy ma dziewczynę? Jaki jest jego stosunek do suplementacji? Tego mogli się dowiedzieć uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Bieżuniu. W ramach ogólnopolskiej akcji „Rok szkoły w ruchu” mistrz został zaproszony na spotkanie z uczniami i poprowadził pokazową rozgrzewkę.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar