Losowa
galeria zdjęć 
 
Piknik rodzinny 2016
Rok szkoły w ruchu

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

   Minister Edukacji Narodowej ogłosił rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkoły w Ruchu. Jednym z priorytetowych zadań MEN w zakresie dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie uczniów stał się rozwój i upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

   Z wielką przyjemnością informuję, że nasza społeczność szkolna w ramach Roku Szkoły w Ruchu przystąpiła do Akcji „Ćwiczyć każdy może”, podczas której już podjęliśmy i będziemy podejmować działania mające na celu uświadomienie nam wszystkim jak ważne jest dbałość o własną aktywność fizyczną w połączeniu właściwym odżywianiem i zdrowym stylem życia.

   To w tej zakładce znajdziecie wszelkie informacje i relacje z działań podjętych przez ZPO w ramach Akcji. Jednocześnie zachęcam do odwiedzania facebookowego profilu Roku Szkoły w Ruchu www.facebook.com/rokszkolywruchu, gdzie mam nadzieję już niebawem znajdą się opisy działań z naszej szkoły. 

Dyrektor ZPO w Bieżuniu
Marek Cimochowski

AKTUALNOŚCI
Jasełka 2018

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas pełen miłości, pojednania, wzruszeń z którym wiąże się wiele zwyczajów.

WIGILIA ZUCHOWO-HARCERSKA

  Zapach pieczonych pierników i ciasteczek, wykonywanie bombek choinkowych przy dźwiękach kolęd- to warsztaty zuchowo- harcerskie poprzedzające kolację wigilijną.

Wycieczka do Zakątka Odkrywców - WARSZTATY KULINARNE

  Przedszkolaki z grup "KRASNOLUDKI", "MISIE", "JAGÓDKI" ORAZ "SMERFY" na początku grudnia wybrały się na wycieczkę do "Zakątka Odkrywców"w Płocku na warsztaty kulinarne.

Dokarmiamy ptaki

  Przedszkolaki wiedzą, że zima to trudny czas dla ptaków, dlatego dbają, aby ptasia stołówka nie była pusta.

Święto Pluszowego Misia

  Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Bieżuniu, zorganizowała konkurs plastyczny dla przedszkolaków, którego temat brzmiał: "MÓJ PRZYJACIEL-MIŚ".

Konkurs fotograficzny "Zdjęcie mojego misia"

  Pod koniec listopada, po rozmaitych zajęciach plastycznych z wykorzystaniem darów jesieni przyszedł czas na wyczekiwany przez dzieci, pierwszy w tym roku szkolnym, konkurs fotograficzny "Zdjęcie mojego misia".

Czytamy dzieciom

  Wszyscy wiemy jak wielkie znaczenia ma dla dziecka głośne czytanie i bliski kontakt z książką jako słowem pisanym. 

Przedstawienie pt: „Świąteczna gorączka”

  Dnia 19 grudnia 2018 roku nasze Przedszkole odwiedzili aktorzy z Teatru MAGIK z Białegostoku. 

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar