Losowa
galeria zdjęć 
 
Wieczorek Korczakowski 2012
Aktualności
< 9 z 500 >
Świetlicowy konkurs na zakładkę do książki.

" Czyatnia książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

W. Szymborska

W związku z obchodzonym 23 kwietnia Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich dzieci ze świetlicy szkolnej zapoznały sie z procesem powstawania książki,a w zabawnym Quizie zwweryfikowały swoją znajomość bajek i baśni. Tradycją świetlkicy jest organizowany z tej okazji świetlkicowy konkurs na zakłądkę do książki. W tym roku szkolnym święto książki obchodzone było w formie zdalnej, konkurs również odbył się w tej formie. Głównym jego celem  było rozbudzenie kreatywności u dzieci, zachęcenie ich do czytania. Oceniane były pomysłowość, estetyka wykonania oraz funkcjonalność zakładki. Nagrody otrzymało siedmioro wychowanków świetlicy: Katarzyna Kraśniewska z kl.II b,Wiktoria Zajdzińska z kl. I a, Wiktoria Nastachowska z kl.I a, Agata Czachorowska z kl. I a, Amelia Jaskulska z kl.IV a. Maja Karolak z kl. IV a i Zuzanna Przybułek z kl. I b. Ponieważ trwa nauka hybrydowa , to dopiero udało mi się skompletować wszystkie fotografie,żeby zamieścić je na stronie szkoły. Ogromne podziękowania dla wychowanków, którzy podjęli trud wykonania zakładki oraz dla rodziców, którzy pomogli przesłać zdjęcie czy dotrzeć do świetlicy po nagrodę.

źródło: 2021-05-18 00:00, M. Nastachowska
publikacja: 2021-05-18 22:19, M. Nastachowski

AKTUALNOŚCI
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Urząd Statystyczny w Warszawie informuje, że na terenie całego województwa mazowieckiego od 23 czerwca pracę w terenie rozpoczynają rachmistrzowie spisowi.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Żegnaj Szkoło!

Rajcza 13-18 czerwca 2021r.

W dniach 13-18 czerwca harcerze z naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce krajoznawczej po Beskidach Żywieckich. Poznawali uroki i piękno tamtych rejonów.

Pożegnalna wycieczka 8b do parku linowego w Boguszewcu

Zobacz film ...

Archipelag Skarbów

W dniach 10-11czerwca 2021 r.  nasza szkoła ponownie gościła trenerów w ramach programu profilaktycznego Archipelag Skarbów.

Lista dzieci przyjętych do Samorządowego Przedszkola w Bieżuniu

Lista ...

Dzień Bezpieczeństwa

Dzień Bezpieczeństwa - konkurs dla klas IV- VI.

Dzień Matki

Sto lat ! Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich MAM!!! 

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar