Losowa
galeria zdjęć 
 
Grupa 3 latków (2013/2014)
Aktualności
< 12 z 500 >
LABOLATORIA PRZYSZŁOŚCI

W dniu 21 lutego naszą szkołę swoją obecnością zaszczyciła poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej pani Anna Ewa Cicholska.

Spotkanie związane było z realizacją rządowego programu Laboratoria Przyszłości. Pani poseł podkreśliła wagę przedsięwzięcia dla szkół z małych miejscowości.  Wskazała na główne cele programu. Pytała o zaawansowanie programu oraz ewentualne problemy z jego wdrażaniem. W czasie godzinnego spotkania wszyscy zebrani rozmawiali o aktualnym stanie oświaty. Zadawali pytania pani poseł oraz przedstawiali swoje refleksje dotyczące współczesnej szkoły. Wśród gości pojawili się: burmistrz miasta i gminy Bieżuń p. Andrzej Szymański, burmistrz miasta i gminy Żuromin p. A. Goliat, przewodniczący rady miasta i gminy Bieżuń p. A. Sztybor, dyrektor szkoły podstawowej nr 2 w Żurominie p.  P. Babiuch , dyrektor szkoły podstawowej w Sławęcinie p. A. Stolarski.  

publikacja: 2022-02-23 12:01, M. Nastachowski

AKTUALNOŚCI
Zbiórka integracyjna

   4 października odbyła się zbiórka integrujące harcerzy, zuchów i osoby chętne do wstąpienia do drużyn. 

 
Aktywni harcerze

W dniach od 17- 19 września 2021r. uczestniczyliśmy w 29 Dniach Chorągwi Mazowieckiej w Mińsku Mazowieckim z okazji 600 lecia nadania praw miejskich. 

Dzień Edukacji Narodowej

Wykształcenie to dobro, którego nikt nas nie pozbawi.

Europejski Dzień Języków

Pod koniec września uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do obchodów Europejskiego Dnia Języków – międzynarodowego święta, ustanowionego z inicjatywy Rady Europy, obchodzonego w całej Europie corocznie 26 września.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Jednym z najważniejszych praw demokracji jest możliwość wybierania swoich przedstawicieli, co w realiach szkoły oznacza, że wszyscy uczestniczymy w wyborach reprezentującego uczniów przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. 

Obóz harcerski

Od 4-18 2021r.lipca harcerze z naszej szkoły przebywali na obozie harcerskim nad morzem w Mikoszewie koło Gdańska.

Lista dzieci przejętych do przedszkola

DODATKOWY NABÓR ...

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Urząd Statystyczny w Warszawie informuje, że na terenie całego województwa mazowieckiego od 23 czerwca pracę w terenie rozpoczynają rachmistrzowie spisowi.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar