Losowa
galeria zdjęć 
 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego w Samorządowej Szkole Podstawowej w Bieżuniu - 2014/2015
Aktualności
Listy uczniów klas pierwszych Samorządowej Szkoły Podstawowej w Bieżuniu na rok szkolny 2014/2015

Listy uczniów przyjętych do klas pierwszych Samorządowej Szkoły Podstawowej w Bieżuniu na rok szkolny 2014/2015

Lista uczniów klasy Ib na rok szkolny 2014/2015

Wychowawca: Elżbieta Gałka Sienicka

  1. Bryzek Oliwia - Bieżuń
  2. Gaweł Jakub - Bieżuń
  3. Jaroszewski Kacper - Bieżuń
  4. Kaniecka Maja - Bieżuń
  5. Kaźmierczak Zofia - Bieżuń
  6. Kobylińska Joanna - Dąbrówki
  7. Krajnik Przemysław - Bieżuń
  8. Kraśniewska Adrianna - Bieżuń
  9. Mitak Kamila - Bieżuń
  10. Mitak Nikola - Bieżuń
  11. Piwowarski Kacper - Bieżuń
  12. Pudlik Kamil - Bieżuń
  13. Radka Michał - Bieżuń
  14. Sajewski Karol Mikołaj - Bieżuń
  15. Sznajderowicz Karol - Bieżuń
  16. Węgrzyn Nikola Magdalena - Bieżuń
  17. Żulewski Michał - Bieżuń

    8dz +9 chł

 

Lista uczniów klasy Ic na rok szkolny 2014/2015

Wychowawca : Dorota Bugowska

  1. Banacki Jakub - Stanisławowo
  2. Bieńkowski Patryk Andrzej - Bieżuń
  3. Chmielewska Maria Katarzyna - Sadłowo
  4. Głowacka Amelia - Bieżuń
  5. Gnyp Szymon - Sadłowo Parcele
  6. Goławski Przemysław - Sadłowo
  7. Jęczarek Arkadiusz - Stawiszyn Zwalewo
  8. Kowalkowska Kinga - Mak
  9. Kochanowska Magdalena - Wieluń Zalesie
  10. Laskowska Kinga - Bieżuń
  11. Magdziński Krzysztof - Bieżuń
  12. Nowakowski Artur - Bieżuń
  13. Rybczyńska Justyna - Stawiszyn Zwalewo
  14. Sikorski Eryk - Bieżuń
  15. Strach Magdalena - Stawiszyn Zwalewo
  16. Śniegocka Julia - Bieżuń

    8dz +8 chł

Lista uczniów klasy Ia (6 latki)

Wychowawca : Żaneta Lisińska

  1. Czypiński Mateusz - Bieżuń
  2. Dąbrowski Jakub - Bieżuń
  3. Domeradzki Paweł - Stawiszyn Zwalewo
  4. Duszyńska Natalia - Bieżuń
  5. Gajewska Marta - Wilewo
  6. Kalman Szymon - Sadłowo – Parcele
  7. Karolak Klaudia - Małocin
  8. Krzemińska Natalia Zuzanna - Bieżuń
  9. Kubanek Julia - Bieżuń
  10. Nadolski Mikołaj - Stawiszyn Zwalewo
  11. Olżyńska Zuzanna - Władysławowo
  12. Piotrowska Julia - Strzeszewo
  13. Przywitowska Dominika - Sadłowo
  14. Rutkowska Dominika - Stanisławowo
  15. Sieradzka Julia Klaudia - Stanisławowo
  16. Staniszewska Amelia - Bieżuń
  17. Sulkowska Oliwia - Bieżuń
  18. Szałkowska Natalia - Kocewo
  19. Wróblewski Dawid - Wilewo
  20. Żulewski Mikołaj - Strzeszewo
  21. Olszewska Amelia - Bieżuń

    14 dz +7 chł
źródło: 2014-08-28 13:16, Aleksandra Szczesiak
publikacja: 2014-08-28 16:05, Grabowski Waldemar

AKTUALNOŚCI
Dzień Edukacji Narodowej

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu odbyła się Uroczysta Akademia.

Ślubowanie klas pierwszych

  Dzień 10 października 2014 roku w naszej szkole był bardzo ważnym dniem dla najmłodszych klas. W tym dniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Zamoyskiego w Bieżuniu.

INFORMACJA

   Informujemy, że 14 października 2014r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno- wychowawczych w Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu. 

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w SSP - 2014/2015

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego ...

Dzień Trzeźwości - Trzymaj formę – zachowaj trzeźwy umysł
18 X 2014r (sobota) MGKRPA w Bieżuniu, Zespół Promocji Zdrowia ZPO w Bieżuniu
zaprasza
Światowy dzień przedszkolaka

   Dnia 22 września w grupie najmłodszej obchodziliśmy 'Światowy dzień przedszkolaka'

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2014/2015

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego 2014/2015

Sprzątanie Świata

  Tradycyjnie jak co roku nasza szkoła wzięła udział w największej ekologicznej akcji „Sprzątanie Świata”.

Zaspół Placówek Oświatowych w Bieżuniu
ul. St. Gołębiowskiego 1, 09-320 Bieżuń, tel. +48 23 65 78 400

e-mail: spbiez@poczta.fm

admin
2016 HostNet Grabowski Waldemar